קרדיט תמונה: צילום: אלון בסון, משרד הביטחון

שפל חדש

אבי דיכטר: "מה באמת יודע המודיעין האיראני על גנץ?"

עידכון אחרון לפני שנה 1
ראש השב"כ לשעבר ח"כ אבי דיכטר מצטרף לרמיזות שמפזר יאיר נתניהו על סרטונים מביכים שנמצאו בפלאפון של יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ.

בפוסט שפרסם ח"כ אבי דיכטר מהליכוד, הוא כותב ורומז על הסרטונים המביכים מהפלאפון של גנץ: "מה באמת יודע המודיעין האיראני על גנץ? בין מתי המעט שיודעים, נמצאים ראשי כחול לבן. מבחינתם הבחירות צריכות להתקיים היום, שכן הם יודעים שבשבוע הקרוב עלילות גנץ ואיראן עלולות לצאת ולהגיע לציבור המצביעים. ואלה, המצביעים והעלילות, יפגעו קשות בכחול לבן."

דיכטר מוסיף: "הרבה כח משקיעים לפיד ובוגי ואשכנזי כדי להחזיק את המכסה צמוד לסיר אשר בו מבעבעת עיסת גנץ.אם נסתמך על דברים שכתב יואב יצחק, הרי שזה נראה כמו קצה הקרחון של סיפור המעשה. גנץ נמנע מלעדכן את אנשי הביטחון בדבר התכנים האמיתיים והמביכים ששלח או קיבל באמצעות ישומונים (אפליקציות) שונים. בהם השתמש. הסתרת המידע, מעוררת שאלות קשות בדבר אופן התנהלותו ושיקול הדעת שלו. גנץ נתון עתה לסיכון אמיתי של סחיטה, במיוחד בתקופה שהוא מכהן בתפקיד יו״ר כחול לבן ומוצב כמועמדה לראשות הממשלה. כמו כן מעוררת ההסתרה חשש, שמא מידע זה חשוף בפני גורמים עוינים"

"אפשר לבחון את ההשלכות ובעיקר את הסיכונים מכל זה, במספר מימדים : המימד הראשון, הוא הסחיטה. את שיקוליו של גנץ, ימהל המודיעין האיראני בחומרים מביכים מתוך מה ״ששתו״ ממכשיריו. המימד השני, הוא גנץ עצמו שיודע כי מעל ראשו מתנוססת חרב שמאיימת עליו. כל אימת שיעסוק בנושאים רגישים, יזכירו לו האיראנים שיש דברים רגישים יותר… המימד השלישי הוא עצם העובדה שרק גנץ יודע מה למען השם יכולים היו האיראנים לשאוב ממכשיריו. איזה חומרים רגישים ומביכים הוא החזיק."

הציוץ של יאיר נתניהו בטוויטר

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני 2 ימים

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים