באזזנט

קרדיט תמונה: הליכוד

קרב בנגמ"ש

יועצו של נתניהו: "רגב בהמה"

יועץ הסתרים של ראש הממשלה נתניהו, נתן אשל, הוקלט כשהוא מכנה את השרה מירי רגב "בהמה" / נתניהו בתגובה: "התקשרתי והבהרתי לנתן אשל שדבריו אינם ראויים ואינם מקובלים עליי. הוא התנצל על דבריו מייד" / צפו

סערה בליכוד בעקבות הקלטות שנחשפו הערב בערוץ 12, בו נשמע יועץ הסתרים של ראש הממשלה נתניהו, נתן אשל, מכנה את השרה רגב בהמה, ומתרברב על קמפיין השנאה שעובד על המצביעים הלא אשכנזים: "הצלחנו להטריף את ה… השנאה הזאת היא מה שמאחד… את המחנה שלנו. ואנחנו מסתכלים על המחנה שלנו… ומירי רגב עושה עבודה מצוינת. זאת אומרת זה שהיא בהמה בכלל, עזוב את… אה, אבל היא עושה עבודה מצוינת. כי היא מלהיבה את… כמו ההוא בכדורגל שעומד ועושה לקהל ככה עם הידיים. זה מה שהיא עושה. וזה מצליח. זה מצליח."

עוד אומר אשל: "היינו עשרים וכמה אבל היינו שלושים, היינו שלושים עלינו לשלושים ושש. ואתה שואל אותי, נעלה גם הלאה אם ירצה השם. אז זה מה שקורה כרגע. והעם לגמרי מתנתק מהדברים האחרים. להיפך. עוד מרוויחים אותו יותר ויותר. לכן אין לנו ברירה. אנחנו צריכים ללכת על הכסאח… הזה…", נשמע אשל בהקלטה שפרסמה אילנה דיין בערוץ 12.

ראש הממשלה נתניהו הגיב להקלטות שנחשפו: "התקשרתי והבהרתי לנתן אשל שדבריו אינם ראויים ואינם מקובלים עליי. הוא התנצל על דבריו מייד. הליכוד הוא הבית של כל חלקי החברה הישראלית וכזה יישאר תמיד. אני מעריך מאוד את השרה מירי רגב שעושה עבודה מצויינת למען העם והמדינה ומביאה הרבה כבוד לליכוד. מה שאמר עליה נתן אשל – מביש ולא ראוי. לא אקבל זאת."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 3 ימים

"פשוט התכווצתי"

לפני 6 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 3 ימים

"פשוט התכווצתי"

לפני 6 ימים

סחיטה באיומים

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.