קרדיט תמונה: הליכוד

קרב בנגמ"ש

יועצו של נתניהו: "רגב בהמה"

עידכון אחרון לפני שנה 1
יועץ הסתרים של ראש הממשלה נתניהו, נתן אשל, הוקלט כשהוא מכנה את השרה מירי רגב "בהמה" / נתניהו בתגובה: "התקשרתי והבהרתי לנתן אשל שדבריו אינם ראויים ואינם מקובלים עליי. הוא התנצל על דבריו מייד" / צפו

סערה בליכוד בעקבות הקלטות שנחשפו הערב בערוץ 12, בו נשמע יועץ הסתרים של ראש הממשלה נתניהו, נתן אשל, מכנה את השרה רגב בהמה, ומתרברב על קמפיין השנאה שעובד על המצביעים הלא אשכנזים: "הצלחנו להטריף את ה… השנאה הזאת היא מה שמאחד… את המחנה שלנו. ואנחנו מסתכלים על המחנה שלנו… ומירי רגב עושה עבודה מצוינת. זאת אומרת זה שהיא בהמה בכלל, עזוב את… אה, אבל היא עושה עבודה מצוינת. כי היא מלהיבה את… כמו ההוא בכדורגל שעומד ועושה לקהל ככה עם הידיים. זה מה שהיא עושה. וזה מצליח. זה מצליח."

עוד אומר אשל: "היינו עשרים וכמה אבל היינו שלושים, היינו שלושים עלינו לשלושים ושש. ואתה שואל אותי, נעלה גם הלאה אם ירצה השם. אז זה מה שקורה כרגע. והעם לגמרי מתנתק מהדברים האחרים. להיפך. עוד מרוויחים אותו יותר ויותר. לכן אין לנו ברירה. אנחנו צריכים ללכת על הכסאח… הזה…", נשמע אשל בהקלטה שפרסמה אילנה דיין בערוץ 12.

ראש הממשלה נתניהו הגיב להקלטות שנחשפו: "התקשרתי והבהרתי לנתן אשל שדבריו אינם ראויים ואינם מקובלים עליי. הוא התנצל על דבריו מייד. הליכוד הוא הבית של כל חלקי החברה הישראלית וכזה יישאר תמיד. אני מעריך מאוד את השרה מירי רגב שעושה עבודה מצויינת למען העם והמדינה ומביאה הרבה כבוד לליכוד. מה שאמר עליה נתן אשל – מביש ולא ראוי. לא אקבל זאת."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני 23 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני 24 שעות
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני 23 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני 24 שעות

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני יום 1

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים