בתמיכת המשותפת

גנץ שוחח עם בנט וליצמן בניסיון להקים ממשלה

רגע לאחר קבלת המנדט מהנשיא, שוחח יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ עם שר הביטחון נפתלי בנט, והזמין אותו לפגישה בניסיון להקמת ממשלת אחדות. שר הביטחון אמר לגנץ כי "לא ייפגש עמו כל עוד מפלגתו לא תתנער מתמיכתה של הרשימה המשותפת תומכת המחבלים.". ליצמן שגם זכה לשיחה מפתה, סירב לפגישה והפנה את גנץ ליריב לוין מהליכוד.
קרדיט: לשכת בנט

13:38 | 16.03.20

רגע לאחר קבלת המנדט, יו"ר כחול לבן, רא"ל (במיל') ח"כ בני גנץ, שוחח עם יו"ר ימינה ושר הביטחון, ח"כ נפתלי בנט. גנץ עידכן כי בכוונתו לפעול להקמת ממשלה רחבה ככל הניתן שתתמודד עם האתגרים המשמעותיים של מדינת ישראל בעת הזו. גנץ הזמין את בנט להיפגש ואמר לו כי הוא נכון לסייע לו ככל הנדרש בתפקידו בעת הזו.

מלשכת בנט נמסר בתגובה: "השר בנט קרא לגנץ להיכנס עוד היום לממשלת חירום לאומית בראשות בנימין נתניהו על מנת לצלוח את משבר הקורונה, ולאחר מכן תשוב המערכת הפוליטית אל המצב הנוכחי. שר הביטחון אמר לגנץ כי לא ייפגש עמו כל עוד מפלגתו לא תתנער מתמיכתה של הרשימה המשותפת תומכת המחבלים."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

בנאומו בבית הנשיא תקף יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ ראש הממשלה נתניהו: "היו נסיונות לא לגיטימיים של ראש הממשלה הנוכחי לחמוק ממשפט צדק תוך מתקפה על המערכות הממלכתיות בישראל. איש מאיתנו לא גדול יותר מהעם. מי שירים ידו על המשטר הדמוקרטי בישראל יביא על עצמו את סופו הפוליטי והציבורי"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט