קרב האשמות

כחול לבן

לפיד: "איומי הסרק של נתניהו לא מרשימים אותנו"

בכירי מפלגת 'כחול לבן' גנץ ולפיד מגיבים להצעת האחדות של ראש הממשלה נתניהו: "באמצע משבר לאומי ובריאותי יושב רוה״מ בטלוויזיה ומשקר ומכפיש ללא הרף" / איימן עודה: "כל הכבוד לדנה וייס"
21:26 | 21.03.20

יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ מגיב להצעת האחדות של ראאש הממשלה נתניהו בראיון לערוץ 12: "נתניהו, מי שרוצה אחדות לא עובד עם אולטימטומים, לא משתמש בהדלפות מגמתיות ובטח שלא פוגע בדמוקרטיה ובאזרחים ומשתק את כנסת ישראל"

בכיר 'כחול לבן' ח"כ יאיר לפיד מגיב להצעת האחדות של ראש הממשלה נתניהו: "באמצע משבר לאומי ובריאותי יושב רוה״מ בטלוויזיה ומשקר ומכפיש ללא הרף. להבדיל ממנו לא ארד לרמה הזו. איומי הסרק של נתניהו לא מרשימים אותנו, גם לא ״ההסכם בסמסים״ שלא היה ולא נברא. בשבוע הבא נבחר יו״ר חדש לכנסת ונפעיל את הבית כדי להלחם בקורונה לטובת האזרחים. זה הדבר היחיד שחשוב עכשיו", צייץ לפיד

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה הגיב ופרגן לדנה ויס: "כל הכבוד לדנה וייס. עצוב שלא מובן מאליו שעיתונאי מגן על 20% מאזרחי המדינה מפני ההסתה הפרועה – והצבועה – של נתניהו", צייץ עודה.

במהלך ראיון של ראש הממשלה נתניהו לדנה ויס בערוץ 12, אמר נתניהו, כי "צריך להתפלל לבורא עולם שהמגפה תסתיים מהר". דנה וייס העירה בתגובה: "התשובה נמצאת יותר במכון ויצמן". שר הפנים דרעי הגיב: "מזעזע שבערוץ 12 שבמדינת היהודים, קוטעת המראיינת דנה ויס את ראש ממשלת ישראל שאומר בעזרת השם ומעירה לו באופן מזלזל ובוטה. האמירה הזאת מצטרפת לדיווח של ויס מפי ״גורם ממשלתי״ עלום כי החרדים הם שגורמים להתגברות מחלת הקורונה. דנה ויס ראויה לכל גינוי על דבריה"

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

סיבוך נדיר

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש

נורה כתומה

זעם חרדי

חרדים ומסיכות

אכיפה בררנית

יהי זכרו ברוך

2020 בעיצומה

נקלט במצלמות

תיעוד משטרתי

תיעוד משטרתי

13:35 | 06.07.20

הבטחות

משרד מוגבל

שימו לב

כתר הקורונה