פוליטיקה חדשה

לשכת הנשיא

ח"כ איימן עודה: "יולי הסמרטוט"

יו"ר הרשימה המשותפת מצטרף למתקפת 'כחול לבן נגד יו"ר הכנסת אדלשטיין: "יולי הסמרטוט, יש לך מושג כמה פסיקות בג״ץ רצינו לזרוק מהחלון?" / יאיר נתניהו: "הם שוכחים שמאחוריו עומדים 2 מליון אזרחים, שבסוף יגיע אצלם הנקודה של ״הקש ששבר את גב הגמל" / ציפי לבני: "לשמוע ולא להאמין"
13:57 | 25.03.20

על רקע סערת אדלשטיין המסרב לכנס את המליאה והתפטר מתפקידו לאחר התערבות בג"ץ, מפרסם ח"כ איימן עודה ציוץ בו הוא מכנה את אסיר ציון לשעבר אדלשטיין "סמרטוט": "יולי הסמרטוט, יש לך מושג כמה פסיקות בג״ץ רצינו לזרוק מהחלון? לא היית שורד דקה בתור ערבי. אבל יותר גרועים מאדשלטיין הם אלה שלא רוצים להפוך עליהם את השולחן בזמן שכל הבית עולה באש. פחדנים. עלובים. משת״פים של הפיכה.", צייץ עודה.

שרת המשפטים לשעבר ציפי ליבני צייצה לאחר זמן רב: "לשמוע ולא להאמין. אפשר לא להסכים עם פסק דין, אי אפשר לא לבצע אותו. זכותו של יו״ר הכנסת להתפטר, חובתו לקיים פסק דין. מערכת הערכים והחוקים שמחייבת את כולנו נרמסת ברגל גסה באחד הרגעים הפגיעים ביותר של החברה בישראל. נורא."

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו צייץ: "אהרון ברק, החונטה וכחול לבן חושבים שהם יכולים להפטר בקלות מנתניהו כי הוא רק אדם אחד. הם שוכחים שמאחוריו עומדים 2 מליון אזרחים, שבסוף יגיע אצלם הנקודה של ״הקש ששבר את גב הגמל"

ח"כ אחמד טיבי צייץ: "יש רוב יהודי להפיכה". ח"כ יעלון תקף: "נתניהו גרר את מדינת ישראל לשלוש מערכות בחירות בגלל הסתבכויותיו הפליליות, ונכשל! איננו מקבל את תוצאות הבחירות; קורא תגר על הרוב בכנסת; מסית באמצעות שליחיו נגד בג״צ והחלטותיו; מסית איש באחיו עד כדי סכנת חיים; ועוד. אילו היה אזרח רגיל היה נעצר בעוון המרדה. ואתם עדיין שותקים?"

במקביל הורתה הנשיאה חיות ליו"ר הכנסת להשיב על העתירה נגדו על ביזיון בית המשפט, בסירובו לכנס את המליאה עוד היום כדי לבחור יו"ר כנסת חדש.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אכיפה בררנית

מהומות הקורונה

מהומות הקורונה

23:54 | 11.07.20

סערה ברשת

תיעוד

הראשונה במשותפת

סומכים על נתניהו?

איפה הכסף?

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

חשש שנדבק

על מסיכה