באזזנט

קרדיט תמונה: לע"מ

מטיבי לביבי

ח"כ אשכנזי: "כמו תמיד, גם היום – ישראל לפני הכל"

בכיר 'כחול לבן' ח"כ גבי אשכנזי בתגובה ראשונה לפילוג הדרמטי וההיפרדות מיאיר לפיד, ליברמן וטיבי / ח"כ עאידה תומא סלימאן: "בני גנץ גמר את הסיפור"

בכיר מפלגת 'כחול לבן' שככל הנראה ימונה לשר הביטחון, פרסם תגובה ראשונה לדרמה הפוליטית במפלגתו, ולהיפרדות מהשותפות עם הרשימה המשותפת וליברמן לטובת ממשלת אחדות עם ראש הממשלה נתניהו: "המדינה נמצאת בתקופת משבר לאומי, מהקשים ביותר שידענו. משבר קשה, דורש הכרעות קשות. אנחנו משרתי ציבור, שירתנו את הציבור כל חיינו. לא יכולנו בתקופה הזו לעמוד מנגד. בעת הזו אזרחי ישראל זקוקים לממשלת חירום לאומית. כמו תמיד, גם היום – ישראל לפני הכל"

מוקדם יותר הערב נבחר יו"ר כחול לבן בני גנץ לתפקיד יו"ר הכנסת. חברי הכנסת מיש עתיד וליברמן החרימו את ההצבעה. "בשעה הזו אין לאף אחד זכות לעמוד מנגד. ישראל צריכה להיות באמת לפני הכל"

ח"כ עאידה תומא סלימאן מהרשימה המשותפת כתבה: "בני גנץ גמר את הסיפור. בגד במצביעים שלו ויגמור כמו הרבה שנכנסו לממשלת נתניהו."

ח"כ אסף זמיר מכחול לבן הביע תמיכה וכתב: "בסוף היו רק שתי אופציות. בחירות רביעיות או אחדות של חירום לאומי. בשעת משבר הקורונה, ההליכה לבחירות רביעיות היא בלתי נתפסת בחוסר האחריות שלה. בני גנץ אמר שחייבים להתקדם, ולסיים את השיתוק הפוליטי שישראל מצויה בו. הערב, מבין האופציות הקיימות, הוא עשה את המעשה הנכון למדינה."

אושית הרשת חנוך דאום חיזק את גנץ ותקף את חבריו בשמאל: "אנשי שמאל ואנשי תקשורת בטוויטר משמיצים אותך כעת, אבל נהגת כמבוגר האחראי, קיבלת את ההחלטה הממלכתית והטובה לישראל בעת הקשה הזו. עת צרה היא וזה הזמן שלנו הישראלים, מימין ומשמאל, להיות ביחד. אני מצדיע לך בני גנץ"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.