באזזנט

תמונה – כחול לבן

חמאה על הראש

אשכנזי: "נאמרו דברים לא נעימים בעידנא דריתחא"

הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי מראשי "כחול לבן" מגיב להקלטות המביכות/פלילות שנחשפו מתקופת כהונתו "אנחנו לא ניגרר למקומות האלה" נאמרו דברים לא נעימים בעידנה דריתחא.

גבי אשכנזי מגיב להקלטות המביכות מלשכת הרמטכ"ל שחשפו איילה חסון ועמית סגל: "אנחנו לא ניגרר למקומות האלה. הם מלכלכים. בזמן שעכשיו אני יושב הם מוציאים כל מיני הקלטות מפרשה לפני 10 שנים. הקלטות שבאופן מוזר אצלינו נשמרו, ובצד השני של שר הביטחון אחת נשרפה אחת נשברה אחת רוסקה והם מוציאים את הדברים מהקשרם. זה מביך זה לא נעים. אבל אני יודע את האמת. פשוט יודע את האמת. ואני במרחב הפרטי שלי, בלשכה שלי, כשאני מדבר עם חברים שלי זה כמו האוהל שלי. אז לפעמים אמרתי בעידנא דריתחא דברים לא נעימים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
על חשבון הציבור
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.