צפו בעימות

פייסבוק אהוד ברק

אהוד ברק רומז: נתניהו סחט את גנץ ואשכנזי

שר הביטחון לשעבר אהוד ברק רומז בראיון ליונית לוי כי נתניהו סחט את גנץ ואשכנזי בתמורה לכניסת לממשלתו. יאיר נתניהו: "לאשפז אותו עכשיו במכון לתשושי נפש/ בית אבות לדמנטים".
באזזנט >
20:04 | 21.04.20

שר הביטחון לשעבר אהוד ברק, התראיין ליונית לוי במהדורה המרכזית ותקף בחריפות את נתניהו. בין היתר רמז ברק והאשים כי ראש הממשלה נתניהו אסף מידע רגיש על ח"כ גנץ ואשכנזי וסחט אותם בתמורה לכניסתם לממשלתו.

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה נתניהו הגיב להאשמות ברק ותקף גם את עמית סגל המאושם בחודשים האחרונים כדוברו של נתניהו:"אוקי המשפחה (כולל הילדים הלא חוקיים), של אהוד ברק חייבים להתערב מיידית, להוציא אותו דחוף מהאולפן, ולאשפז אותו עכשיו במכון לתשושי נפש/ בית אבות לדמנטים.

עוד תקף יאיר: "יאללה הימורים, יונית לוי מראיינת את ברק. מה הסיכויים שתשאל אותו משהו על אפשטיין, לוליטות, ה2.5 מליון דולר מקרן וקסנר, ואי הפדופיליה בקאריביים? מיונית הקרחונית אין ציפיות.. אבל וואלה גם עמית סגל בפאנל. מאכזב . אך לא מפתיע."

אהוד ברק רומז: נתניהו סחט את גנץ ואשכנזי
"מיונית הקרחונית אין ציפיות.. אבל וואלה גם עמית סגל בפאנל. מאכזב . אך לא מפתיע"

העיתונאי שמעון ריקלין הגיב: "שמעון ריקלין הגיב: לכאורה התקפת הטירוף של ברק נגד הדמוקרטיה במסווה של דאגה לדמוקרטיה. לא מזיקה. אבל האמת. שהיא חלק ממתקפה כוללת של התקשורת הישראלית על ההסכם האחדות והקמת הממשלה. כהכנת הקרקע לבגצ לפסול את ההסכם או חלקים ממנו. ושוב. חיבור של מיעוט קיצוני מנסה לקבוע פה לכולם.נגד החוק ונגד הדמוקרטיה"

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

הביצה סוערת

נקלט במצלמות

הסתה?

תגובות זועמות

תיעוד ראשוני

עימות בוטה לצפייה

יותר מדיי הפגנות

תגובה לאמדורסקי?

כך זה נראה

סכנה לציבור

אזהרת קללות קשות

דרמה בכנסת

נקמה?

"מודה ועוזב ירוחם"

זעם חרדי