קרדיט תמונה: מפלגת יש עתיד

"נכנס להם בין העיניים"

יאיר לפיד: "בני גנץ לא ראוי להיות ראש ממשלה"

במענה לשאלות עיתונאים תקף יאיר לפיד בחריפות את שותפיו הפוליטיים לשעבר ח"כ בני וגנץ וגבי אשכנזי: "ברגע האמת הם קרסו, בני גנץ אינו ראוי להיום ראש ממשלה בישראל. צפו

יו"ר האופוזיציה הבא ח"כ יאיר לפיד תוקף בחריפות את שותפו הפוליטי עד לא מזמן ח"כ בני גנץ, במענה לשאלות עיתונאים על הקמת ממשלת נתניהו החדשה: "כחול לבן שהיום שותף זוטר בממשלה הזאת, הם הרי פחות משליש מהקואליציה. יושבים אנשים שלא העבירו חוק אחד מימי חייהם, ואותם שלחו לשנות את כל חוקי היסוד של מדינת ישראל ולפרק את המבנה הדמוקרטי. כל מי שעומד ומייצג את זה, אנחנו ניכנס לו בין העיניים מפני שאנחנו פה בשביל להגן על הדמוקרטיה ועל מדינת ישראל" .

לגבי השאלה איך אפשר לסמוך עליהם? אמר לפיד: "תראו, אנחנו הלכנו איתם שנה. כולנו אמרנו אותם דברים והבטחות, דיברנו בשמם של אותם ערכים, ואחרי שנה התברר שרק אנחנו התכוונו. הגיע רגע האמת שבו צריך לעמוד בלחץ ולעשות את כל המהלכים בכדי להקים ממשלה ולמנוע מנתניהו להקים ממשלה, ברגע האמת הזה הם קרסו, והיות והם קרסו, בני גנץ לא ראוי להיות ראש ממשלה בישראל"

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

בעד או נגד?

לפני 7 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.