באזזנט

קרדיט תמונה: דוברות הכנסת – עדינה ולמן

עדכון פוליטי

גנץ מעדכן: "אני נשאר לגור בראש העין"

יו"ר מפלגת 'כחול לבן' ח"כ גנץ הודיע הערב, כי חברי הכנסת ממפלגתו יוותרו על עשרים אחוז משכרם וכי הוא יישאר לגור בביתו בראש העין ולא בשום מעון חילופי.

יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ בעדכון פוליטי: עדכון קצר ממני אליכם: 1. החל מהחודש, חברי הכנסת של כחול לבן יתרמו 20% משכרם. 2. עם הקמת הממשלה נפעל מול גורמי המקצוע כדי להוריד את שכר הבכירים לרבות שכר ח׳׳כים ושרים בממשלה לפחות למשך תקופת הקורונה.

באשר לסעיף הקואליציוני המאפשר לו לגור במעון מיוחד שיוקצע עבורו בירושלים כתב גנץ: 3. אני נשאר לגור בראש העין ולא בשום מעון חלופי. 4. אני מבטיח שנצמצם גם את מספר בעלי התפקידים בממשלה.

לסיום כתב גנץ והודה לחברי הכנסת על הפחתת שכרם: "אני גאה מאוד בחבריי למפלגה שתמכו במהלך ושרבים מהם כבר תורמים משכרם בחודשים האחרונים."

זאת על רקע הדיון הדרמטי שיתקיים בשבוע הבא בבג"ץ, על האפשרות שראש הממשלה נתניהו יוכל להרכיב ממשלה כשנגדו עומדים כתבי אישום.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט
נקראות עכשיו
  LIVE

יתפטר מהפוליטיקה?

לפני יום 1

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.