נגד לפיד

ח"כ בועז טופרובסקי: "אני דורש משפט צדק ולא משפט שדה"

למרות הקו הבוטה של יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד נגד רה"מ נתניהו, ח"כ בועז טופורובסקי ממפלגת 'יש עתיד' מפרסם ציוץ בו הוא קורא למשפט צדק לנתניהו ולא משפט שדה. השר אמסלם: "הפיכה- לא פחות ולא יותר!"
קרדיט: מפלגת 'כחול לבן'

19:07 | 21.05.20

חבר הכנסת בועז טופורבסקי ממפלגתו של יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד, יוצא להגנת תומכי נתניהו הזועמים על דרישת היועמ"ש מנדלבליט והפרקליטות מראש הממשלה נתניהו להתייצב בבית המשפת לדיון הראשוני. לדבריו: "אני לא מוכן להיות אופוזיציונר פרסונלי, אלא ערכי!"

עוד כותב טופורובסקי: "אני מקבל ומכבד את החלטת בית המשפט, אבל הלהט של רבים, לזכות ב"תמונת ההשפלה" של על ספסל הנאשמים צובט לי. אני מבקש להחליף אותו – לא להשפיל, להתווכח איתו – לא לשנוא. אני דורש משפט צדק ולא משפט שדה."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

השר דודי אמסלם, מקורבו של נתניהו תקף בחריפות את היועמ"ש מנדלבליט: "הפיכה- לא פחות ולא יותר! אני לא מכיר עוד מדינה אחת בעולם שמייחסת שוחד לרה"מ או למאן דהוא בעקבות סיקור תקשורתי אוהד. זו בדיחה הזויה ומופרכת, אפילו לא מצחיקה. שלב ההפיכה לא נעצר, אלא הגיע לצערי עד לשערי בית המשפט. כשיפורסמו הקלטות, אולי נבין שאין מחלוקת שאביחי מנדלבליט הוא עבריין לכאורה."

שר המשפטים החדש אבי ניסנקורן מכחול לבן הגיב בזעם: "אני שב ומבהיר: יש לי אמון מלא ביועץ המשפטי לממשלה. שרי ממשלה רשאים להביע ביקורת עניינית, אבל מתקפות נטולות רסן הן חציית קו אדום."

ח"כ עופר שלח גם הוא ממפלגת 'יש עתיד', תקף הבוקר את שותפיו לשעבר ממפלגת כחול לבן, בעקבות המתקפה של השר דודי אמסלם שכינה את היועמ"ש ומ"מ פרקליט המדינה מנדלבליט "עבריין לכאורה". "לא יעזרו לכם צקצוקי הלשון והפוסטים המתחסדים. שותף של ביבי הוא שותף של אמסלם ואוחנה, ושל המאיימים על מנדלבליט וליאת בן ארי. האחריות לאלימות שבאוויר הם מעכשיו גם שלכם"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט