באזזנט

קרדיט תמונה: דוברות יריב לוין

הקרב על ביבי

יו"ר הכנסת לוין: "אחת מנקודות השפל של מערכת המשפט"

יו"ר הכנסת הנכנס ח"כ יריב לוין מ'הליכוד', במתקפה חריפה נגד מערכת אכיפת החוק במדינת ישראל: "יום פתיחת משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ייזכר כאחת מנקודות השפל של מערכת המשפט הישראלית."

משפטי נתניהו: יו"ר הכנסת החדש יריב לון מהליכוד, תוקף בחריפות את מערכת אכיפת החוק בעקבות פתיחת משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בחשד לשוחד מרמה והפרת אמונים: "יום פתיחת משפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ייזכר כאחת מנקודות השפל של מערכת המשפט הישראלית."

עוד כותב לוין: "האישומים כנגד ראש הממשלה הם חסרי תקדים בדמוקרטיות המערביות. מקומם היה, אם בכלל, במישור האתי ולא הפלילי, ולא בכדי משפטנים בכירים בעולם מותחים עליהם ביקורת קשה. מדינת ישראל זקוקה למערכת אכיפת חוק הוגנת, שיוויונית ולא בררנית. לכן המשפט שנפתח היום הוא לא רק משפטו של בנימין נתניהו, הוא משפט על עתידה של הדמוקרטיה הישראלית ועל עתיד מערכת אכיפת החוק שלה."

לדבריו, "בנימין נתניהו קיבל בבחירות האחרונות אמון חסר תקדים, כאשר הליכוד בהובלתו קיבל את מספר הקולות הגבוה ביותר שרשימה כלשהי קיבלה מאז קום המדינה. זו היתה הבעת אמון אישית בראש הממשלה ובמנהיגותו, וגם הבעת מחאה נוכח ההליך ה-לא ראוי המתנהל כנגדו".

לסיום כותב יו"ר הכנסת לוין: "כמי שמכיר את ראש הממשלה נתניהו מקרוב, את פועלו ואת המחוייבות המוחלטת שלו למדינת ישראל ולאזרחי ישראל, אני יודע שנגרם לו עוול נורא. אני מאמין שכל אדם הגון שיבחן את התיקים ואת ההליכים שקדמו להגשתם, יסיק מיד שתיקים אלה דינם אחד – קריסה. אני, כמו מליונים מאזרחי ישראל, עומד היום לצד ראש הממשלה. לצד האמת. לצד הצדק." , תקף לוין.

ח"כ מאי גולן מהליכוד הגיבה גם היא: "אור השמש מחטא, הבעיה שהוא לא חודר את האפלה במגדל השן-שם לא רוצים לראות את האור. אגיע היום לביהמ"ש ללוות את רה"מ לא רק כח"כ, אלא כנציגה של ישראל השנייה. אותה ישראל שהשופטים מתקשים לראות. ישראל ימנית, ישראל מזרחית, ישראל פריפריאלית. ישראל שהרימה את ראשה ולא חוששת יותר לומר את דעתה."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

נחשפת בשיר חדש

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.