באזזנט

קרדיט תמונה: פייסבוק גילת בנט

סערה בנגמ"ש

גילת בנט במתקפה נגד נתניהו: "המדינה לא מעניינת אותו"

רעייתו של שר הביטחון לשעבר גילת בנט במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה נתניהו שמסרב לשתף את ח"כ בנט במלחמה בקורונה. יאיר נתניהו: "בהתנהגות הנוכחית שלו ימקמו אותו בפריימריז כמה מקומות אחרי אורן חזן".

על רקע הירידה בתמיכה הציבורית בממשלת נתניהו/גנץ, גילת בנט, אישתו של שר הביטחון לשעבר, ויו"ר 'קבינט הקורונה החלופי' נפתלי בנט, תוקפת בחריפות את התנהלותו של ראש הממשלה נתניהו באשר למשבר הקורונה וחוסר הפרגון שלה לבעלה נפתלי שמתחנן לקבל סמכויות במלחמה בקורונה.

בפוסט בפייסבוק כתבה בנט: "מדהים שהעובדה שביבי למרות כשלונו המהדהד לא מעלה זאת בדעתו (למנות את בנט) מוכיחה כמה המדינה הזאת לא מעניינת אותו. מצידו שנעבור שואה כלכלית רק שלא יאהבו מישהו יותר מאותו", תקפה גילת בנט את רה"מ נתניהו.

יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה התייחס בזלזול לעליית בנט בסקרים החדשים שפרסם עמית סגל: "לנפתלי בנט היו כבר 12 מנדטים בסקרים מועד א׳, בסוף לא עבר את אחוז החסימה. ונניח שזה נכון ובסוף הוא יקבל 11. וואלה מפרגן גם 13. מה זה יתן לו? זה יתן לו רק אופציה להמליך את יאיר לפיד לראשות הממשלה במקום את נתניהו (מטרה לגיטימית רק שיצהיר זאת מפורשת לציבור הבוחרים)."

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1280084061566971906?s=20

עוד כותב יאיר: "הדרך היחידה שלו להגיע לראשות הממשלה (הדבר היחיד שמעניין אותו בחיים), זה דרך הליכוד אחרי עידן נתניהו. מתפקדי הליכוד אוהבים את נתניהו ושונאים את משמיציו, במיוחד אלה שמקבלים חיבוקי בתמורה מנוני, ערוץ 12 וגליקמן (רלוונטי גם אחרי עידן נתניהו, אפילו יותר , ראו ערך מנחם בגין אחרי פרישתו). גם לתת לכמה עסקנים שלו לפקוד את אנשיו לא יעזור לו מול המאסה של של מעל מאה אלף מתפקדי ליכוד ותיקים, שבהתנהגות הנוכחית שלו ימקמו אותו בפריימריז כמה מקומות אחרי אורן חזן." , תקף יאיר.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני יום 1

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני יום 1

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.