קרב פוליטי

איום כחול לבן: נצביע על ועדת חקירה לצוללות

תמונה – ארכיון לעמ
בעקבות החלטתו של ראש הממשלה נתניהו להצביע בעד ועדת החקירה לניגודי עניינים של שופטים, גורמים ב'כחול לבן' מאיימים כי יצביעו בעד הקמת וועדת חקירה בפרשת הצוללות.

הממשלה מתפרקת? גורמים במפלגת 'כחול לבן' מאיימים בהקמת וועדת חקירה בפרשת הצוללות, אם מפלגת הליכוד תצביע בעד הצעת החוק של מפלגת 'ימינה על הקמת וועדת חקירה על ניגודי עניינים של שופטים.

שר המשפטים אבי ניסנקורן תקף בחריפות את החלטת הממשלה להצביע בעד: ‏"יש בישראל מיליון מובטלים ובכל יום מאובחנים יותר מאלף חולים חדשים בקורונה, ויש מי שהכי דחוף לו עכשיו זה לחרב את שלטון החוק. מי שמצביע בעד ועדת חקירה לשופטים מצביע בעד חיסול הדמוקרטיה הישראלית. לא אאפשר זאת."

יו"ר הכנסת בירך על החלטת נתניהו: "תמו הימים בהם הכנסת חששה לבקר את מערכת המשפט."

בצלאל סמוטריץ תקף את יו"ר הכנסת יריב לוין: "‏יו"ר הכנסת, יריב לוין, נשא אתמול נאום חוצב להבות אש על העיוותים בבית המשפט העליון ועל הפגיעה שלו בכנסת. היום יש לו הזדמנות להפוך את היוצרות ולתת לכנסת שהוא עומד בראשה את האפשרות להתחיל לתקן. עד לרגע זה קולו נדם."

ח"כ אחמד טיבי הגיב להחלטת נתניהו: "‏בואו ננחש מה העסיק יותר את נתניהו בשעות האחרונות: טיפול בקורונה או ועדת חקירה נגד שופטים?"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!