קרדיט תמונה: כחול לבן

מתקפה כחול לבן

גנץ: "נתניהו מנהל מסע הכפשות מטונף"

עודכן: 27.03.19 בשעה 21:19
על רקע פרסום דוח מבקר המדינה על חשד לתפירת מכרז בין המשטרה לבין חברת המימד החמישי בראשה עמד גנץ בשווי מיליוני שקלים מגיב גנץ במסיבת עיתונאים בה השתתפו גם קהל מעריציו.

"נתניהו פתח במסע השמצות. אני יודע למה הוא יודע שאנחנו הולכים לנצח. תראו מה קורה כאן ולמה ביבי הולך להפסיד. הראשונה: השנאה שלו מתהפכת עליו. כל הכבוד שלי על יכול למחול, על הכבוד של חיילי צה"ל והמפקדים שלו, בחיים לא" אנחנו נהיה המפלגה הגדולה ביותר ונרכיב את הממשלה הבאה. זה מה שמלחיץ את נתניהו הוסיף גנץ על רקע מחיאות כפיים סוערות. כמי שעסקו בביטחון והובלנו את המלחמה באויב אני רוצה להבטיח לכם שהמחיבות הראשונה שלי היא לביטחון המדינה ואזרחיה. שום דבר שום דבר לא יזיז אותי מהמחויבות הזאת . כי היא נמצאת בליבת המחויבוית שלנו כלפי אזרחי ישראל.

צהל בפיקודי ביחד עם שר הביטחון משה בוגי יעלון וגם עם ראש הממשלה אז. סידרנו לראש הממשלה ולקבינט שבא אחר כך שלוש שנים וחצי של שקט מוחלט. לצערי ולצערינו לא עשו איתן שום דבר. אנחנו נחזיר את הביטחון. ביטחון זו המומחיות שלנו. זה מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.

הרתעה משיגים ע"י הפעלת כוח בצורה שקולה, עוצמתית ומתמשכת. ואם היא לא מושגת אז צריך להפעיל הרבה יותר כוח. שקט ארוך טווח בדרום יושג על ידי כך שהחמאס יבין שלא כדאי לו. שהאוכלוסיה שלו תדבר נגד החמאס דרך צעדים צבאיים כלכלים ומדיניים. כל מה שצריך בתוך חבילה אחת קודם כל על בסיס של כוח "כל מטרה צבאית שאפשר לתקוף אותה היא מטרה ראויה". מפקדים של החמאס צריכים להיות מועדים לתנועה. צריך לחסל אותם ולא לתת להם לעשות תנועות אם הידיים".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

עושה באזז

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?