אני מאשים

נתניהו חשש שבנט יצליח למגר את הקורונה

תמונה – דוברות ימינה
ח"כ נפתלי בנט יוצא במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו: "לצערי, כנראה בגלל שבנימין נתניהו חשש ש״נפתלי בנט יצליח למגר את הקורונה יותר מדי״. אין מילים לתאר את חומרת המחדל. זהו מחדל מנהיגותי במימדים של יום כיפור"

רעש בנגמ"ש: יו"ר מפלגת ימינה נח"כ נפתלי בנט יוצא במתקפה חריפה ומאשים את ראש הממשלה בנימין נתניהו באגו אישי שגרם נזק לאזרחי ישראל: "אני מברך את פרופסור רומי גמזו על הצגת תכניתו הנכונה למיגור הקורונה. אסייע לו בכל דרך שהיא. עם זאת, זהו ערב קשה וכואב. כמה נזק נגרם לאזרחי ישראל מסיבות קטנוניות ולא ענייניות"

לפני כמעט 4 חודשים, כשר הביטחון, הצגתי תכנית זהה, בה דרשתי:

1. למנות פרויקטור. 2. להעביר סמכויות למשרד הביטחון. 3. להגדיל בדיקות, חקירות, בידוד. 4. להפעיל מודל רמזור. 5. להקים מערך הסברה אחוד וסדור. 6. מערכת מידע מרכזית אחת.

בנט ממשיך ותוקף: "אמרתי זאת בזמן אמת לראש הממשלה. כתבתי זאת בתכנית שפירסמתי ב29 במרץ, והגשתי לו תכנית זו. ממשלת ישראל יכולה היתה למנוע את האסון הפרנסתי הנורא שהיכה באזרחי ישראל, וגרם כל כך הרבה סבל, אבטלה, פשיטות רגל, פגיעה בכבוד עצמי, חרדה ועוגמת נפש לכל כך הרבה אנשים שלא חטאו."

לסיום מאשים בנט את רה"מ נתניהו, "סתם. פשוט סתם הרסו חיים של מיליון אזרחים. כל זה לא קרה לפני 4 חודשים, לצערי, כנראה בגלל שבנימין נתניהו חשש ש״נפתלי בנט יצליח למגר את הקורונה יותר מדי״. אין מילים לתאר את חומרת המחדל. זהו מחדל מנהיגותי במימדים של יום כיפור."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.