באזזנט

קרדיט תמונה: דוברות ימינה

אני מאשים

נתניהו חשש שבנט יצליח למגר את הקורונה

ח"כ נפתלי בנט יוצא במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו: "לצערי, כנראה בגלל שבנימין נתניהו חשש ש״נפתלי בנט יצליח למגר את הקורונה יותר מדי״. אין מילים לתאר את חומרת המחדל. זהו מחדל מנהיגותי במימדים של יום כיפור"

רעש בנגמ"ש: יו"ר מפלגת ימינה נח"כ נפתלי בנט יוצא במתקפה חריפה ומאשים את ראש הממשלה בנימין נתניהו באגו אישי שגרם נזק לאזרחי ישראל: "אני מברך את פרופסור רומי גמזו על הצגת תכניתו הנכונה למיגור הקורונה. אסייע לו בכל דרך שהיא. עם זאת, זהו ערב קשה וכואב. כמה נזק נגרם לאזרחי ישראל מסיבות קטנוניות ולא ענייניות"

לפני כמעט 4 חודשים, כשר הביטחון, הצגתי תכנית זהה, בה דרשתי:

1. למנות פרויקטור. 2. להעביר סמכויות למשרד הביטחון. 3. להגדיל בדיקות, חקירות, בידוד. 4. להפעיל מודל רמזור. 5. להקים מערך הסברה אחוד וסדור. 6. מערכת מידע מרכזית אחת.

בנט ממשיך ותוקף: "אמרתי זאת בזמן אמת לראש הממשלה. כתבתי זאת בתכנית שפירסמתי ב29 במרץ, והגשתי לו תכנית זו. ממשלת ישראל יכולה היתה למנוע את האסון הפרנסתי הנורא שהיכה באזרחי ישראל, וגרם כל כך הרבה סבל, אבטלה, פשיטות רגל, פגיעה בכבוד עצמי, חרדה ועוגמת נפש לכל כך הרבה אנשים שלא חטאו."

לסיום מאשים בנט את רה"מ נתניהו, "סתם. פשוט סתם הרסו חיים של מיליון אזרחים. כל זה לא קרה לפני 4 חודשים, לצערי, כנראה בגלל שבנימין נתניהו חשש ש״נפתלי בנט יצליח למגר את הקורונה יותר מדי״. אין מילים לתאר את חומרת המחדל. זהו מחדל מנהיגותי במימדים של יום כיפור."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 5 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 5 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.