באזזנט

תמונה – פרטי

חייזרים ונהנים

החייזרים באים? נעה סער

השבוע התראיין בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, ועורר סערה כשכינה חלק מן המפגינים - חייזרים. נעה סער באה לדבר על זה.

נתניהו הבן עולה להתקפה נגד ההטרלות בכיכר העיר והרשת גועשת ורועשת בשם החייזרים.

מי שנוכח בהפגנות או ספג אותן דרך הרשת הספיק להבין כי ההפגנות איבדו כיוון. ממחאה צודקת על 'צדק לעצמאים' ההפגנות הפכו לפסטיבלים פתוחים לכל בחסות השמאל הנאור והתקשורת שלא מפסיקה להתסיס ולהרחיב את הקרע העמוק בעם.
הראשון לדבר בגילוי לב על מה שקורה בהפגנות בבלפור היה בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו.

נתניהו הבן התראיין השבוע בתוכנית "פתחי וזמרי בעם" בתחנת גלי ישראל, ובריאיון אמר בין השאר כי המפגינים מול מעון ראש הממשלה מצחיקים את אביו. "זה מצחיק אותו, הוא רואה את המראות שכולנו רואים על החייזרים האלה בהפגנות, וזה מצחיק אותו, זה כמו בידור כזה. אני מראה לו לפעמים כמה קטעים נבחרים. דברים לא גסים מדי מההפגנות כי בכל זאת זה לא נעים אבל אתה יודע זה מבדר אותו, זה נותן לו קצת כוח אפילו".

הריאיון שעורר סערה

אז כן, זה מצחיק. מצחיק ואף עצוב שבמדינתנו היקרה מותר לערוך פסטיבל תחת המונח "הפגנה" וכי ריקודים הזויים לאור הירח בכיכר העיר מתקבלים בברכה בשם הדמוקרטיה.
אך היו כאלה שלא צחקו כלל ונעלבו בשם החייזרים ויצאו בהפגנתיות נגד דבריו של יאיר נתניהו. יאיר נתניהו, בשביל לא לפגוע ברגשות החייזרים לקראת ביקורם בארץ נאלץ להסביר בטוויטר את כוונתו: "כשדיברתי על 'חייזרים' ב'הפגנות' השמאל בירושלים, התכוונתי לאלה שמתחפשים לחייזרים ועב"מים, אלה שמתפשטים, אלה שמתחפשים לאיברי מין, אלה שמניפים שלטים עם גסויות, אלה ששמים סיר ספגטי על הראש או אלה שמתחפשים לספיידרמן. יש יותר מדי כאלה וזה מצחיק. כל היתר בכלל לא מצחיק – ההסתה והקריאות המפורשות לרצח, שמתעצמות בהפגנות השמאל האנרכיסטי מיום ליום, ושוברות שיאים חדשים בעידוד תקשורתי בלתי פוסק. אני עדיין מקווה שהתקשורת תגנה את ההסתה הזאת".

מיצג שרמנטי

בסופו של דבר, לאחר סיבוב קצר בהפגנות אני שואלת את עצמי במה יאיר נתניהו טעה? נוכח הפסטיבלים, התמונות והריקודים ההזויים בהפגנות ניתן לומר בלב שלם כי: בהפגנות באמת יש חייזרים. ומה ניתן לצפות מילד שמשפחתו מותקפת כבר מעל ל20 שנה?! כל אבא היה רוצה בן שיצא להגנתו או עם שלם שיעמוד מאחוריו.

התיעוד שעורר השבוע סערה וגרר גינוי מצד רה"מ

מראש ממשלת החייזרים נמסר בתגובה: מפגינים יקרים תודה על התמיכה. אני מתכנן לבוא לביקור בראש השנה הקרוב במטרה לקדם יחסים דיפלומטיים עתידים בכדי שגם אתם תוכלו לבוא לבקר גם אצלנו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.