באזזנט

תמונה – צילום: ערוץ הכנסת

ממשלה קרועה

שר החוץ גבי אשכנזי: "יש לנתניהו 48 שעות להתעשת"

שר החוץ גבי אשכנזי מגנה את ראש הממשלה נתניהו שלא שיתף את שותפיו לממשלה על הסכם נרמול היחסים עם האיחוד האמירויות: "זו התנהגות חסרת אחריות. חזר לדפוסי ההתנהלות כמו בפרשת משעל, מנהרות הכותל ופרשת הצוללות. יש לו 48 שעות להתעשת".

בכיר הממשלה שר החוץ גבי אשכנזי יוצא במתקפה נגד ראש הממשלה נתניהו שלא שיתף אותו ואת גנץ על ההסכם המתגבש עם איחוד האמירויות: "אני נותן לנתניהו ציון נכשל על מידור שר הביטחון ושר החוץ. זו התנהגות חסרת אחריות. חזר לדפוסי ההתנהלות כמו בפרשת משעל, מנהרות הכותל ופרשת הצוללות."

עוד אמר אשכנזי ושיגר איום לעבר נתניהו: "יש לנתניהו 48 שעות להתעשת ולהוכיח האם טובת הציבור לנגד עיניו או טובתו האישית."

מהליכוד נמסר בתגובה: "גבי אשכנזי ממשיך להיות חתרן בלתי נלאה. עד הרגע האחרון אשכנזי ממשיך לעשות כל מאמץ לגרור את ישראל לבחירות כדי להדיח את גנץ. מוטב שאשכנזי יחלק ציונים במה שהוא מתמחה: הדלפות ביטחוניות חמורות, סיכול מועמדים לרמטכ״לות וחתירה פלילית נגד הדרג המדיני."

כזכור, במסיבת העיתונאים לאחר הסכם נרמול היחסים עם האמירויות אמר נתניהו, כי לא שיתף את בכירי הממשלה מחשש שזה ידלוף לאירן

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.