באזזנט

תמונה – יש עתיד

לקראת התמודדות

יאיר לפיד מבטיח: "אשאר במפלגה גם אם עופר שלח ינצח"

יושב ראש יש עתיד יאיר לפיד התראיין הבוקר לכאן רשת ב' והדגיש: "יש עתיד היא מפעל חיי, בוודאי שאשאר", כמו כן ציין כי במפלגה בודקים את האפשרות לפריימריז

אחרי הכרזתו הברורה אמש של ח"כ עופר שלח כי בכוונתו להתמודד על ראשות יש עתיד מול היו"ר הנוכחי, ח"כ יאיר לפיד, הבוקר מתראיין לפיד ומבהיר כי יישאר במפלגה גם אם יפסיד לשלח. "שלח ראוי להנהיג, אשאר במפלגה גם אם ייבחר", אמר לפיד בריאיון לתכנית "דקל-לוינסון" בכאן רשת ב'. "יש עתיד היא מפעל חיי. יש סדרה של אנשים שיכולים להנהיג את המדינה, בוודאי שאשאר".
לפיד ושלח, בימים יפים יותר | צילום: יח"צ יש עתיד

לפיד התייחס לאפשרות קיום הפריימריז ואמר: "מפלגה זה לא משהו שאתה משנה מהיום להיום", אמר. "התחלנו תהליך עם כמה חברי כנסת וראשי המטות של המפלגה לבדוק את האפשרויות של דמוקרטיזיציה. אנחנו בוחנים אותן". על המהלך שעשה אמש עופר שלח אמר לפיד: "זה חלק מהחיים הפוליטיים".

אמש אמר ח"כ שלח למקורביו: "יש עתיד בראשות יאיר לפיד נמצאת במבוי סתום, גם אלקטורלית וגם פוליטית", אמר שלח. "הצעתי ללפיד לצאת למהלך של פריימריז לפני יומיים אבל לא קיבלתי ממנו תשובה. יש עתיד זקוקה לשינוי בהתנהלות, באמירות ובהנהגה".
שלח | צילום: דוברות הכנסת

ח"כ שלח אמר בריאיון לחדשות 12 אמש: "אני מתכוון לנצח במאבק על הבחירות המקדימות, לנצח את הפריימריז – ולהוביל את יש עתיד למהפך שלטוני", הצהיר. "בלי דמוקרטיה במפלגה אי אפשר להבליט את הנבחרת של יש עתיד ולעשות את כל מה שצריך כדי לעשות אלטרנטיבה שלטונית".

הוא הוסיף כי "המפלגה לא רשומה על שמו של לפיד בטאבו. הודעתי לחברי יש עתיד שבכוונתי להישאר במפלגה אבל לא בכוונתי להפסיד, אני נשאר ביש עתיד ונאבק על זה עד שזה יקרה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.