קרדיט תמונה: סופר-פארם

איסור שימוש

משרד הבריאות: זיהום במגבונים לחים לייף בייביז של סופר-פארם

משרד הבריאות מפרסם קול קורא לצרכנים להפסיק להשתמש במגבונים לחים לתינוקות Life Babys של רשת סופר-פארם מחשש לזיהום. הפרטים המלאים מטה.

מדובר באריזות שמינייה של מגבונים לחים לתינוקות ללא בישום המיוצרים ע"י DPL נאופארם בין היתר עבור לייף של רשת סופר-פארם. ברשות הציבור מאות יחידות שכבר נמכרו וחל איסור שימוש.

אצווה מספר 4911 של המוצר מכילה חיידק BURKHOLDERIA CEPACIA GROUP וחל איסור צריכה ושימוש במוצר. על פי משרד הבריאות יוצרו 7484 מארזים שכאלו ו-3536 מהם שווקו בסניפי סופר-פארם בלבד. מהם כמה מאות נמכרו לצרכנים.

ממשרד הבריאות נמסר: "מדיווח שהתקבל במשרד עולה החשש כי באצווה של המגבונים התגלה זיהום וקיים חשש לבטיחות השימוש במגבונים. הודעה מתאימה נמסרה לנקודות המכירה וניתנה הנחייה להסרת אצווה זו מהמדפים. לקוחות אשר ברשותם מוצר מהאצווה הנ"ל מתבקשים להפסיק את השימוש במוצר. הציבור מתבקש שלא לעשות שימוש באצווה זו, ולהחזיר את המוצרים לנקודות המכירה. למענה לשאלות נוספות או בירורים ניתן לפנות אל שירות הלקוחות של חברת די.פי.אל בטלפון 1-800-801-515 ולשירות לקוחות סופר פארם 09-9725151".

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 8 שעות

החגיגה נגמרה

לפני 2 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.