קרדיט מקור

פרובוקציה?

אלימות ביום הולדת המאולתרת לנתניהו

עידכון אחרון לפני 2 שנים
כוכבת הרשת רחלי רוטנר טוענת בפוסט שפרסמה בפייסבוק, כי הותקפה ביום הולדת המאולתרת שארגנו פעילי ימין לראש הממשלה בנימין נתניהו החוגג -70 - תיעוד
ראשי > >

בפוסט שפרסמה הכתבת רחלי רוטנר לאחר התקרית היא כתבה: "אז הגעתי ליומולדת של ביבי, עשיתי פרצופים מצחיקים מאחורי סמיון ל"צינור", צילמתי כמה אנשים שביקשו ממני לצלם אותם ואפילו אמרתי שלום מנומס לצל. כולם היו מאוד נחמדים אליי כמו שתמיד באירועים של הליכוד. באיזשהו שלב התחילה איזה מהומה לא רחוק ממני, ראיתי את הצל ועוד איזה בחור צועקים אחד על השני, כשמישהו מרסן את הצל, ואז הבחור ברח. מעבר לזה לא הבנתי מה קורה אבל כמובן שלפתי מצלמה כדי לתעד, כמו אגב שמלא אנשים עשו וצילמו בדיוק כמוני."

עוד כותבת רוטנר: "הצל פנה אליי וראה אותי מצלמת, שלח יד ותפס לי את הטלפון בכוח. "תפסיקי לצלם, תמחקי את זה מיד". אני יודעת מסרטונים של הצל שהוא תמיד מקפיד להגיד שזכותו לצלם ולאף אחד אסור להשתיק אותו, אז יישמתי את הלקחים ולא הסכמתי. הוא משך בכוח ואני משכתי. ואז בבת אחת כל ההמון היה עליי. ניסו לתלוש לי את הטלפון מהיד, דחפו אותי מצד לצד. צרחו שרמוטה וזונה. מישהי תפסה לי את הזרוע ולא הרפתה, ניסתה להוציא את המכשיר בכוח, ובמקביל עשרות אנשים דוחפים אותי ולוחצים אותי מכל כיוון. היא לא עזבה ועיקמה לי את היד ואנשים צורחים ומושכים ומקללים אותי."

פתאום בא רן כרמי בוזגלו. האיש החמוד שראיינתי היום בצהריים לשיחה מאוירת, שאמר תבואי לאירוע כולם מוזמנים זה אירוע של אחדות, אפילו נרים אותך על כיסא. וול הוא הרים אותי על משהו בכל אופן. בלי לברר מה קרה, תפס אותי בשתי ידיים, צרח "עופי מפה" או משהו כזה, ודחף אותי בכוח. עפתי איזה שני מטר ונחתתי על הרצפה.

נשבעת בהכול שבכל העולם שבאותה שנייה תכננתי להיות הכי קולית בעולם, לקום ולסנן משהו כמו "אז…. אתה לא מעריץ של שיחה מאוירת הא", אבל כששכבתי שם על האדמה, היד על הבטן באינסטינקט, ומסביבי המון אדם צורח "היא עושה את עצמה, באה לעשות פרובוקציה, שרמוטה, לכי לטיבי" כבר לא הייתי עצמי. בכיתי כמו תינוק פאתטי.

מישהו הקים אותי, מישהי אחרת שמרה שלא ירביצו לי (זה לא הפריע להם לזרוק עליי דברים), ורן בוזגלו רץ אחריי עם התנצלויות להסביר שלא הבנתי אותו נכון והוא ניסה לחלץ אותי בכלל (בשלב הזה הוא הבין שאני העיתונאית שדיברה איתו). דרשתי רק שימצא לי את הטלפון שהסתובב אי שם בין האנשים והלכתי משם.

לא באתי לעשות פרובוקציה. גם כשאני כן עושה, זה בדרך כלל בשביל צחוקים, באירועים של הליכוד אני הכי נחמדה וחברותית, אפילו קצת בהיי ומקנאת אחר כך בהוויי הכיפי שלהם (וגם כתבתי על זה לא פעם). אבל אני לא מוכנה שיקחו לי את הטלפון באמצע פארק הירקון או ידרשו ממני למחוק ממנו דברים. בטח לא הצל או רן כרמי בוזגלו, שכל כך היה דחוף לו להגן על נאווה גייקובס בזמנו אבל בכיף מעיף נשים בחודש שביעי לתוך הבוץ.

בווידיאו: מה שהספקתי לצלם לפני שההמולה התחילה.

אז הגעתי ליומולדת של ביבי, עשיתי פרצופים מצחיקים מאחורי סמיון ל"צינור", צילמתי כמה אנשים שביקשו ממני לצלם אותם ואפילו אמרתי שלום מנומס לצל. כולם היו מאוד נחמדים אליי כמו שתמיד באירועים של הליכוד.באיזשהו שלב התחילה איזה מהומה לא רחוק ממני, ראיתי את הצל ועוד איזה בחור צועקים אחד על השני, כשמישהו מרסן את הצל, ואז הבחור ברח. מעבר לזה לא הבנתי מה קורה אבל כמובן שלפתי מצלמה כדי לתעד, כמו אגב שמלא אנשים עשו וצילמו בדיוק כמוני.הצל פנה אליי וראה אותי מצלמת, שלח יד ותפס לי את הטלפון בכוח. "תפסיקי לצלם, תמחקי את זה מיד". אני יודעת מסרטונים של הצל שהוא תמיד מקפיד להגיד שזכותו לצלם ולאף אחד אסור להשתיק אותו, אז יישמתי את הלקחים ולא הסכמתי. הוא משך בכוח ואני משכתי.ואז בבת אחת כל ההמון היה עליי. ניסו לתלוש לי את הטלפון מהיד, דחפו אותי מצד לצד. צרחו שרמוטה וזונה. מישהי תפסה לי את הזרוע ולא הרפתה, ניסתה להוציא את המכשיר בכוח, ובמקביל עשרות אנשים דוחפים אותי ולוחצים אותי מכל כיוון. היא לא עזבה ועיקמה לי את היד ואנשים צורחים ומושכים ומקללים אותי.פתאום בא רן כרמי בוזגלו. האיש החמוד שראיינתי היום בצהריים לשיחה מאוירת, שאמר תבואי לאירוע כולם מוזמנים זה אירוע של אחדות, אפילו נרים אותך על כיסא. וול הוא הרים אותי על משהו בכל אופן. בלי לברר מה קרה, תפס אותי בשתי ידיים, צרח "עופי מפה" או משהו כזה, ודחף אותי בכוח. עפתי איזה שני מטר ונחתתי על הרצפה.נשבעת בהכול שבכל העולם שבאותה שנייה תכננתי להיות הכי קולית בעולם, לקום ולסנן משהו כמו "אז…. אתה לא מעריץ של שיחה מאוירת הא", אבל כששכבתי שם על האדמה, היד על הבטן באינסטינקט, ומסביבי המון אדם צורח "היא עושה את עצמה, באה לעשות פרובוקציה, שרמוטה, לכי לטיבי" כבר לא הייתי עצמי. בכיתי כמו תינוק פאתטי. מישהו הקים אותי, מישהי אחרת שמרה שלא ירביצו לי (זה לא הפריע להם לזרוק עליי דברים), ורן בוזגלו רץ אחריי עם התנצלויות להסביר שלא הבנתי אותו נכון והוא ניסה לחלץ אותי בכלל (בשלב הזה הוא הבין שאני העיתונאית שדיברה איתו). דרשתי רק שימצא לי את הטלפון שהסתובב אי שם בין האנשים והלכתי משם. לא באתי לעשות פרובוקציה. גם כשאני כן עושה, זה בדרך כלל בשביל צחוקים, באירועים של הליכוד אני הכי נחמדה וחברותית, אפילו קצת בהיי ומקנאת אחר כך בהוויי הכיפי שלהם (וגם כתבתי על זה לא פעם). אבל אני לא מוכנה שיקחו לי את הטלפון באמצע פארק הירקון או ידרשו ממני למחוק ממנו דברים. בטח לא הצל או רן כרמי בוזגלו, שכל כך היה דחוף לו להגן על נאווה גייקובס בזמנו אבל בכיף מעיף נשים בחודש שביעי לתוך הבוץ.בווידיאו: מה שהספקתי לצלם לפני שההמולה התחילה.

Posted by Racheli Rottner on Tuesday, October 22, 2019

יואב אליאסי הגיב בעמוד הפייסבוק שלו: "כתבת מאקו רחלי רוטנר (זאת שאמרה שינון מגל הטריד אותה מינית וזאת שמחזיקה דפי שנאה כנגדי) הגיעה לחגיגת יום ההולדת של נתניהו כדי לעשות פרובוקציה. באותו הרגע שני גברים לא יודע עם הם קשורים אליה החלו לאיים עליי באוזן ולקלל אותי כדי לגרור ממני תגובה. (וכל זה מול עשרות עדים כולל הכתב של הצינור סמיון) כאשר התעמתתי איתם, הם נמלטו ופתאום אני רואה את רחלי רוטנר מחייכת לי בפרצוף עם המצלמה ביד. ישר הבנתי שתפרו עליי קומבינה.. הסתרתי לה את המצלמה עם היד( לא נגעתי בה) ואמרתי לה תמחקי את זה מיד ואני מדבר אלייך יפה רק בגלל שאת בהריון. רחלי כמובן המשיכה את הפרובקציות שבשיאן כביכול רן כרמי דחף אותה (שקר. רק ניסה לעזור לה והיא נפלה) ועכשיו רחלי רוטנר היא קיבלה את הפוקוס שהיא כל כך רצתה ואת היחס שהיא כל כך זקוקה לו."

"ועכשיו הפרובוקטורית פתאום הקורבן המסכן ואנחנו הימין האלים. בושה תשתפו את האמת. זאת העדות של אחד האנשים. והסרטים של רחלי רוטנר בסוף". כתב הצל לאלפי עוקביו

כתבת מאקו רחלי רוטנר (זאת שאמרה שינון מגל הטריד אותה מינית וזאת שמחזיקה דפי שנאה כנגדי) הגיעה לחגיגת יום ההולדת של נתניהו כדי לעשות פרובוקציה. באותו הרגע שני גברים לא יודע עם הם קשורים אליה החלו לאיים עליי באוזן ולקלל אותי כדי לגרור ממני תגובה. (וכל זה מול עשרות עדים כולל הכתב של הצינור סמיון) כאשר התעמתתי איתם, הם נמלטו ופתאום אני רואה את רחלי רוטנר מחייכת לי בפרצוף עם המצלמה ביד. ישר הבנתי שתפרו עליי קומבינה.. הסתרתי לה את המצלמה עם היד( לא נגעתי בה) ואמרתי לה תמחקי את זה מיד ואני מדבר אלייך יפה רק בגלל שאת בהריון. רחלי כמובן המשיכה את הפרובקציות שבשיאן כביכול רן כרמי דחף אותה (שקר. רק ניסה לעזור לה והיא נפלה) ועכשיו רחלי רוטנר היא קיבלה את הפוקוס שהיא כל כך רצתה ואת היחס שהיא כל כך זקוקה לו. ועכשיו הפרובוקטורית פתאום הקורבן המסכן ואנחנו הימין האלים. בושה תשתפו את האמת זאת העדות של אחד האנשים והסרטים של רחלי רוטנר בסוף תשתפו את האמת!

Posted by ‎(הצל) the shadow‎ on Tuesday, October 22, 2019

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו הגיב לטענות בפוסט שפרסם בפיסבוק לאחר התקרית האלימה: "להלן השתלשלות הדברים כפי שארעו באמת: המונים הגיעו לאירוע מכל קצוות הארץ. חגגנו בשירים ובריקודים והאוירה היתה נפלאה. לפתע הגיעו למקום פעילי שמאל שהתגרו בצל (יואב אליאסי) שהגיע להשתתף בשמחה. גם בסרטון שהעלתה רוטנר ניתן לשמוע אותם מקללים את הצל. בשלב זה החלה רוטנר לצלם את הצל תוך שהיא דוחפת את הנייד לפניו. הצל ביקש ממנה לחדול והושיט את כף ידו כדי לסוכך על פניו. רוטנר המשיכה להציק ובמקום התפתחה מהומה. בשלב זה קראו לי להתערב. ראיתי בחורה עומדת ומסביבה התגודדות. שמעתי צעקות: "שמאלנית", "היא באה לעשות פרובוקציות". כאן המקום לציין כי איני מכיר את רוטנר ולא זיהיתי אותה. מיד חצצתי בינה לבין הנוכחים והורתי להם להתרחק. אחזתי בידה ואמרתי לה: אל דאגה. אני אחלץ אותך מכאן. התחלנו להתרחק מהמקום ולפתע החלה רוטנר לחזור תוך כדי שהיא מצלמת. אמרתי לה: נו! בואי כבר! ואז מעדה ונפלה (היא הלכה לאחור ומעדה על תלולית חול). הרמתי אותה, הרחקנו אותה מהמקום ונתנו לה בקבוק מים. היא החלה לבכות ואמרה שאיבדה את הנייד. אחד הנוכחים הביא לי את הנייד ומסרתי לה. מלי (פעילה שלנו) ליוותה אותה לכיוון היציאה מהפארק."

עוד כותב כרמי: "זה בדיוק מה שהיה. אני מניח שהתקשורת תחגוג על הסיפור וגירסתה של רוטנר תתקבל כעובדה מוגמרת (מדובר בעיתונאית של מאקו). נודע לי שרוטנר נמצאת בחודשי הריון מתקדמים. אני מקווה שלא נגרם לה או לעוברה כל נזק. עשרות אנשים שהיו עדים להתרחשות יאשרו שזה בדיוק מה שהיה. נוכל להפריך את עלילת הדם בכך שתשתפו את הפוסט כדי שיגיע לכמה שיותר אנשים. זה יהיה עוד נצחון על התקשורת המגוייסת, שעושה הכל כדי להבאיש את ריחנו.
תודה וערב אופטימי." כתב כרמי לעוקביו.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 7 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 8 שעות
בכותרות

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 7 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 8 שעות

דרמה פוליטית: בנט פורש מגוש השינוי

התקפל

לפני 9 שעות

צפו: עמית סגל בעימות סוער עם אילנה דיין

אחד נגד כולם

לפני 9 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע ירי נגד יהודים בלוד

פרעות תשפ"א

לפני 9 שעות

רוני דניאל לדנה וויס: "אל תטיפי לנו מוסר"

עימות סוער

לפני 12 שעות

ערבי איים על איתי תורג'מן: "היום אני רוצח יהודי"

ישראל 2021

לפני 12 שעות

הטירוף לצפייה: ערביה מצילה יהודי מלינץ' המוני

פרעות תשפ"א

לפני 15 שעות