רק לא גנץ

טיבי וליברמן נגד מינוי גנץ ליו"ר הכנסת

ליברמן, ובכירי הרשימה המשותפת ח"כ טיבי ועודה יוצאים במתקפה נגד הכוונה למנות את גנץ ליו"ר הכנסת: "אנחנו לא חלק מהמאמצים להשמת ממשלת בה נתניהו מוביל את 'כחול לבן' באף." / ח"כ ליברמן: "תומכים במאיר כהן ליו"ר הכנסת" / "ח"כ עודה: "כחול לבן יחליטו אם הם רוצים לנצח ביחד או להכנע לבד" / צפו
קרדיט: ערוץ הכנסת

12:53 | 26.03.20

בעקבות האיומים של בכירי הליכוד להפסקת המגעים לממשלת אחדות, אם ימנו את ח"כ מאיר כהן מ'כחול לבן' ליו"ר הכנסת, העיתונאי עמית סגל דיווח, כי ב'כחול לבן' שוקלים למנות את יו"ר המפלגה ליו"ר זמני של הכנסת.

ח"כ אחמד טיבי שממשלת גנץ תלויה במפלגתו מתנגד נחרצות: "אני קורא עכשיו ידיעות שבכחול לבן להציע את בני גנץ כמועמד לראשות הכנסת כחלק מקידום המו"מ להקמת ממשלת אחדות. (מיקי זוהר: על הראש שלך אחמד). אני רוצה להודיע שהרשימה המשותפת תצביע נגד בני גנץ אם יהיה מועמד ליו"ר הכנסת, ותצביע בעד מאיר כהן אם יהיה מועמד ליו"ר הכנסת. אנחנו לא חלק מהמאמצים לממשלת אחדות שבה נתניהו מוביל את כחול לבן באף."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה צייץ: "לא ניתן יד לממשלה בראשות נתניהו. כחול לבן יחליטו אם הם רוצים לנצח ביחד או להכנע לבד." גם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הצטרף להכרזתו של ח"כ טיבי והודיע: "ישראל ביתנו תומכת במאיר כהן כמועמד ליו"ר הכנסת"

גם בכיר 'כחול לבן הצטרף וצייץ: "עוקב אחר תדרוכי ואיומי נתניהו כנגד מינוי חה״כ מאיר כהן ליו״ר הכנסת, וכנגד החקיקה שתמנע ממי שיש לו כתבי אישום להתמודד לראשות הממשלה, ומשתכנע שחשוב להשלים את המהלך היום כמתוכנן."

ח"כ שלמה קרעי תקף: "שוב, אחמד טיבי מנהל את כחול לבן. מי שעדיין לא הבין: טיבי הוא זה ששולט במפלגה בראשות שלושת הרמטכ"לים. לבושת מדינת ישראל."

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד התייחסה לדיווחים כי מפלגת 'הליכוד' הסכימו לוותר על תיק המשפטים ל'כחול לבן': "ויתור של מחנה הימין על תיק המשפטים לטובת מחנה השמאל – כמוהו ככתב כניעה."

ח"כ יאיר לפיד תועד הבוקר כשהוא מזלזל על ראש המל"ל מאיר בן שבת בשיחה ח"כ אשכנזי בוועדת הכנסת. "לא יודע על מה הוא מדבר"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט