באזזנט

קרדיט תמונה: שפי פז

אין חוקים

תיעוד: סכנת קורונה בדרום תל אביב

בתיעוד שפרסמה הפעילה החברתית שפי פז ברשת הטוויטר, נראים המסתננים בדרום תל אביב מסתובבים ברחובות כרגיל, ללאפחד מהאכיפה המשטרתית נגד מפירי העוצר שהוטל על המדינה מחשש להתפשטות הקורונה. "המסתננים גרים בשכונות מזדקנות בקרב אוכלוסייה בסיכון גבוה. כשהם מצפצפים על התקנות, הם בעצם רוצחים את הסבים והסבתות שלנו."

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, הגיב בזעם למסמך שפרסמה כתבת 'הארץ' נעה לאנדא, כי במל"ל גיבשו תוכנית פעולה, לטפל במבקשי המקלט שחלו בקורונה כמו באזרחים: "אכן שערוריה! הטיפול היחיד שהם צריכים לקבל זה טיסה ישירה למדינות שלהם וטיפול באריתראה וסודן! (שבניגוד לישראל, כמעט לא נפגעו מהקורונה).", צייץ יאיר בתגובה.

עוד כתבה פז והתלוננה על אכיפה בררנית משטרתית נגד המפגינים הישראלים: "כל היום אני רואה סרטונים של מרדפי משטרה אחרי מפרי התקנות. ואז אני יוצאת מהבית, נעולה ברכב, ורואה עשרות מסתננים משוטטים ברחובות ואפס משטרה. וכשכבר רואים ניידות ומג״בניקים מגלים שהם באו לעכב אותנו.".

צפו בתיעוד משכונת דרום תל אביב

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

המיליונים לדרוקר

לפני 7 שעות

תיעוד ראשוני

לפני 5 ימים

נקלט במצלמות

לפני 6 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 6 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.