השפם חזר

Avivi Aharon / Shutterstock

עמיר פרץ ואיציק שמולי בדרך לממשלה תחת נתניהו

לא רק גנץ: יו"ר מפלגת העבודה עמיר פרץ וח"כ איציק שמולי בדרך לממשלת נתניהו. ח"כ יאיר גולן: "עמיר פרץ ואיציק שמולי מפרקים אותה סופית מכל נכסיה הערכיים".
23:55 | 29.03.20

כזכור עמיר פרץ הסיר את השפם בניסיון לשכנע את המצביעים שהוא ואורלי לוי לא יצטרפו לממשלת נתניהו. על פי הדיווחים צפוי ח"כ פרץ להתמנות לשר הכלכלה וח"כ איציק שמולי לשר הרווחה.

ח"כ מרב מיכאלי ממפלגת העבודה מתנגדת למהלך ודורשת מיו"ר המפלגה פרץ לזמן בדחיפות את ועידת מפלגת העבודה לאור השמועות הרבות אודות כניסתו האפשרית לממשלת נתניהו והפרת הבטחתו בשמו ובשם המפלגה כולה לבוחרות ולבוחרים.

ח"כ יאיר גולן ממפלגת העבודה התייחס גם הוא לדיווחים וכתב: "אם ׳צו התנועה׳ של העבודה הוא זחילה לממשלה מנופחת ובזבזנית בראשות נאשם בפלילים, עמיר פרץ ואיציק שמולי מפרקים אותה סופית מכל נכסיה הערכיים. המפלגה שהקימה את המדינה טבעה בביצה של ציניות פוליטית. אף אחד כבר לא יציל אותה."

חברת מפלגת העבודה אמילי מואטי זעמה בטוויטר על הדיווחים: "איזה בושות, בשעות האחרונות גיליתי שבמערכת הבחירות בעצם עבדתי בשביל ביבי, בלי שכר, בלי תנאים ועם תקווה אחת, שאיש לא צילם לי ת'תחתונים", צייצה מואטי ברמז לנתן אשל איש סודו של נתניהו.

יו"ר מפלגת מרצ ח"כ ניצן הורוביץ תקף בחריפות את הדיווחים על עריקת שותפו הפוליטי עמיר פרץ: "בסוף היום העגום הזה, צריך להגיד דבר אחד: הכל סביב מתפורר, הכל מסחרה, אבל מרצ לא בוגדת, לא עורקת, ותמיד נאמנה לערכים ולבוחרים שלה."

עמית סגל כתב: "צירוף מפלגת העבודה הוא שגיאה פוליטית מטופשת של גנץ. יחד עם העבודה יש לנתניהו 61 גם אם כחול לבן פורשת. בלעדיה – אין ממשלה ללא גנץ."

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

איפה הכסף?

צפו בוידאו

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

חשש שנדבק

על מסיכה

בחשד להסתה

זעם חרדי

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט