באזזנט

קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ

רק בריאות

דרמה באנגליה: ראש הממשלה פונה לבית החולים

עשרה ימים לאחר שאובחן חיובי לנגיף הקורונה, ראש הממשלה הבריטי בוריס ג'ונסון פונה הערב (ראשון) לטיפול בבית החולים, לאחר שתסמיני הקורונה מהם סבל לא חלפו.

דובר ממשלת בריטניה הודיע הערב, כי רה"מ בוריס ג'ונסון פונה לטיפול ובדיקות בבית החולים, לאחר שלא חלפו תסמיני הקורונה מהם הוא סבל בעשרת הימים האחרונים. על פי הדיווחים, רה"מ ג'ונסון בהכרה מלאה ובקשר מתמיד עם שרי הממשלה בניהול משבר הקורונה במדינה. .
ברשת סקיי ניוז הבריטית דווח, כי בעצת רופאו האישי, בוריס ג'ונסון פונה כאמצעי זהירות לבדיקות מקיפות בבית החולים, לאחר שהמשיך לסבול מחום גבוה ותסמיני הנגיף.

מוקדם יותר הערב מסרה מלכת אנגליה נאום לאזרחים וביקשה: "תישארו בבית. אני מקווה שנוכל להתגאות בדרך בה הגבנו למשבר הזה. והבריטים בדור הזה, התמודדו בהצלחה כמו בכל דור". ביממה האחרונה נוספו בבריטניה 5,903 מקרי הדבקה חדשים ו- 621 מקרי מוות. מניין המתים עלה לכ-4,900.

נשיא ארה"ב טראמפ צייץ לפני זמן קצר ברמז על פיתרון רפואי למגיפה: "אנו לומדים רבות על האויב הבלתי נראה. זה קשה וחכם, אבל אנחנו קשוחים וחכמים יותר!"

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1246884203419099137?s=20

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 11 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני יום 1
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 11 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני יום 1

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.