באזזנט

קרדיט תמונה: אילוסטרציה: Pixabay

בעד או נגד?

יוזמה ברשת: ביטול הזיקוקים בתרומה לניצולים

לאחר התעקשות השרה מירי רגב, אישרה הממשלה כי מופע הזיקוקים ביום העצמאות יתקיים כרגיל. ברשת מותחים ביקורת חריפה: "מוכן לוותר על 4 דקות של זיקוקים מיותרים אם תעבירו את כל הכסף הזה לניצולי השואה"

ביקורת גוברת ברשת נגד החלטת הממשלה לבזבז מיליוני שקלים על מופעי זיקוקים ביום העצמאות, במקום לסייע לנקקים וניצולים בעקבות משבר הקורונה.

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי כתב: "עיריות יקרות, אני אישית (מאמין שגם נוספים) מוכן לוותר על 4 דקות של זיקוקים מיותרים אם תעבירו את כל הכסף הזה לניצולי השואה שרק אתמול ראינו איך חלקם חיים או מסיימים את חייהם. תודה מראש."

הגושלים ברשת הגיבו בביקורת על בזבוז מופע הראווה: "עזבו מופעי זיקוקים, בואו פשוט ניקח את השטרות שיש לנו בארנק, נעלה אותם באש ונזרוק מהמרפסת"

גולש נוסף הגיב: "אני רוצה לראות ראש עיר אחד בישראל שיהיה לו את האומץ לבזבז, בעת הזו, מאות אלפי שקלים על זיקוקים, במקום לסייע לעניי עירו ולשאר הנזקקים. בואו ונראה אותם מבזבזים, ואז הם יזכו לראות אותנו נוקמים…"

מצמרר: ניצולת שואה אותרה במצב מחפיר

כאמור, הבוקר אישרה הממשלה, לאחר דיון עם המל"ל ובעקבות התעקשותה של השרה רגב, לאשר מופעי זיקוקים בערב יום העצמאות ברחבי הארץ תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 5 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 5 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.