בעד או נגד?

יוזמה ברשת: ביטול הזיקוקים בתרומה לניצולים

לאחר התעקשות השרה מירי רגב, אישרה הממשלה כי מופע הזיקוקים ביום העצמאות יתקיים כרגיל. ברשת מותחים ביקורת חריפה: "מוכן לוותר על 4 דקות של זיקוקים מיותרים אם תעבירו את כל הכסף הזה לניצולי השואה"
קרדיט: אילוסטרציה: Pixabay

21:02 | 22.04.20

ביקורת גוברת ברשת נגד החלטת הממשלה לבזבז מיליוני שקלים על מופעי זיקוקים ביום העצמאות, במקום לסייע לנקקים וניצולים בעקבות משבר הקורונה.

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי כתב: "עיריות יקרות, אני אישית (מאמין שגם נוספים) מוכן לוותר על 4 דקות של זיקוקים מיותרים אם תעבירו את כל הכסף הזה לניצולי השואה שרק אתמול ראינו איך חלקם חיים או מסיימים את חייהם. תודה מראש."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

הגושלים ברשת הגיבו בביקורת על בזבוז מופע הראווה: "עזבו מופעי זיקוקים, בואו פשוט ניקח את השטרות שיש לנו בארנק, נעלה אותם באש ונזרוק מהמרפסת"

גולש נוסף הגיב: "אני רוצה לראות ראש עיר אחד בישראל שיהיה לו את האומץ לבזבז, בעת הזו, מאות אלפי שקלים על זיקוקים, במקום לסייע לעניי עירו ולשאר הנזקקים. בואו ונראה אותם מבזבזים, ואז הם יזכו לראות אותנו נוקמים…"

כאמור, הבוקר אישרה הממשלה, לאחר דיון עם המל"ל ובעקבות התעקשותה של השרה רגב, לאשר מופעי זיקוקים בערב יום העצמאות ברחבי הארץ תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט