באזזנט

קרדיט תמונה: צילום מסך לע"מ

ייפסל?

צפו: דיון דרמטי בבג"ץ על כהונת נתניהו

בצל משבר הקורונה, שופטי בג"ץ מתכנסים הבוקר לדיון מורחב ודרמטי, בעקבות העתירות שהוגשו נגד האפשרות שראש ממשלה נתניהו תחת כתבי אישום ירכיב את הממשלה הבאה. צפו בשידור חי

11 שופטי בג"ץ מתכנסי בעשה לדון בעתירות ארגוני השמאל נגד האפשרות שראש הממשלה נתניהו תחת כתבי אישום ירכיב את הממשלה הבאה.

שר המשפטים לשעבר ציפי לבני צייצה בטוויטר: "חזק ואמץ בג״ץ". עמית סגל: "מזוז ופוגלמן כבר מאותתים לאן פניהם: ״הסוגיה העיקרית היא לגבי שיקול הדעת של 61 חברי הכנסת״. ובעברית: האם ההחלטה שלהם להמליץ על נתניהו סבירה."

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, מהליכוד תקף את עצם קיום הדיון בבג"ץ על כהונת ראש הממשלה נתניהו וכתב: "אזרחי ישראל צופים כעת בפרומו לחלום בלהות של כל דמוקרטיה. רשות שופטת דנה בחוקי יסוד וב"אובר רולינג" על הצבעתם של יותר מ3 מיליון אזרחי ישראל. 11 שחקנים פוליטיים שלא נבחרו מעולם, מבצעים דה-לגיטימציה ו"בוחנים" את שיקול דעתם של רוב מוחלט של נבחרי העם. זהו יום שחור לדמוקרטיה הישראלית!"

העיתואני שמעון ריקלין תקף: "השופטים החצופים דנים בסבירות קבלת ההחלטות של חברי הכנסת. השלב הבא הוא דיון בסבירות ההצבעה של אזרחי ישראל. והכל במנותק מהחוק. ובניגוד לו. שופטי בגצ אני בז לכם. חבורה מתנשאת ושיכורת כח שבסופו של דבר הכנסת תדאג להחזיר למקומה הטבעי"

יו"ר עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר תקף את נתניהו: "שימו לב מי נותן את הטון בדיון בבגץ ומנהל את הדיון מלבד הנשיאה חיות: השופטים פוגלמן מזוז ודפנה ברק ארז. האקטיביזים מנצח ו "תודה לנתניהו" שלצערי לא נקף אצבע לשנות את השיטה. במשך כל השנים האחרונות אמרתי וחזרתי ואמרתי שלצערי בית המשפט העליון יפיל את ביבי ( שממש לא נקי מחשבון נפש) ואם לא יהיה שינוי אמיתי במינוי השופטים, השופטים הם אלה שידיחו אותו. מקווה שמחר יסתבר שאני טועה…"

שידור חי מהדיון הדרמטי בבג"ץ

שידור חי: בג"ץ יקבע האם נתניהו יכול להרכיב ממשלה עם כתבי אישום. צפו ושתפו

Posted by ‎באזזנט‎ on Sunday, May 3, 2020

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 5 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

"הוא ביקש ממני להצטלם"

לפני 5 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.