באזזנט

קרדיט תמונה: אינסטגרם יאיר נתניהו

הבן של

עמית סגל על יאיר נתניהו: "ההתחרפנות קווים לדמותה"

העיתונאי עמית סגל שמעון ריקלין וינון מגל מגיבים במתקפה נגד יאיר נתניהו שהשווה ברשתות החברתיות את נפתלי בנט ואיילת שקד למפגיני השמאל וערבים שצעדו עם דגלי פלסטין בתל אביב. צפו

קרב שופרות: יאיר נתניהו ממשיך בהשתלחות האישית ברשתות החברתיות נגד מפלגת 'ימינה' של בנט ושקד שנזרקו ע"י ראש הממשלה נתניהו לספסלי האופוזיציה יחד עם ליברמן לפיד ואיימן עודה.

בציוץ שפרסם הערב יאיר נתניהו על ההפגנה נגד הסיפוח שהתקיימה בתל אביב, הוא השווה את מפלגת 'ימינה' למפגיני השמאל והערבים: "החברים של ימינה מפגינים נגד החלת הריבונות"

העיתונאי ינון מגל המקורב לאיילת שקד תקף בתגובה: "תתבייש"

יאיר נתניהו לא נשאר חייב והגיב: "זהו עכשיו בן כספית גם השתלט לך על הטוויטר? אז אם כבר אני אנצל את ההזדמנות: בן לא שכחתי ממך! התביעת דיבה על אלבמה בדרך! לא תתחמק מזה!"

ינון מגל הגיב: "חוצפן קטן. מי אתה שתקרא לימינה, לציונות הדתית, למתנחלים חברים של תומכי טרור? מה עשית בחיים שאתה מרשה לעצמך להשתלח ככה באוהבי הארץ?"

יאיר נתניהו: "ואתה חוצפן גדול. בתור אחד שהסתבך מהומור שלו ככ הרבה פעמים אני מתפלא על חוסר הסובלנות שלך כלפי הומור ואירוניה. אני רואה שלשופרות של בנט ושקד אין הרבה חוש הומור. לא, אני לא באמת חושב שהם חברי ילדות של איימן עודא וחיים שדמי והחברה של ההפגנת השמאל הערב. אני הצגתי באופן אירוני איך הם מצאו את עצמם באותו צד של המתרס לגבי החלת הריבונות עם החברה של ההפגנה הערב של השמאל הרדיקאלי. זה לא מובן?"

עוד צייץ יאיר ושאל את מגל: "דרך אגב במה איילת מצפון תא ובנט מרעננה יותר ״מתנחלים״ ממני?"

ינון מגל: "בזה שהם מייצגים אותם. כמו שאבא שלך מייצג את ישראל השניה למרות שהוא לא. ובזה שהם לא קוראים להם חברים של תומכי טרור או הקרן החדשה ולא הופכים אותם לשמאלים (חחח) כי הם מתנגדים לתכנית המאה"

יאיר נתניהו: "החברים של ימינה מפגינים נגד החלת הריבונות"

העיתונאי שמעון ריקלין תקף גם הוא את יאיר הבן וכתב: "מותר לבקר את כולם. גם מותר לומר שההשוואה בין מתנחלים ואנשי ימינה לבין תומכי טרור מעידה על בלבול ואיבוד עשתונות"

שמעון ריקלין על יאיר נתניהו: "בלבול ואיבוד עשתונות"

העיתונאי הבכיר עמית סגל שיתף את הציוץ של יאיר נתניהו וכתב: "ההתחרפנות, קווים לדמותה."

יאיר נתניהו הגיב במתקפה: "הם לא באותו צד לגבי תוכנית המאה והחלת הריבונות? דרך אגב כמו שאני מכיר אותך, אם הייתי כותב עליך ש״התחרפנת״, היית לוקח אתזה ככ קשה והאגו שלך היה ככ נפגע שרק מזה היית מתחרפן. על ביקורת מקצועית שלי על הסדרה שלך ״ימי בנימין״ (לא עליך), השתגעת בטוויטר שבוע."

עמית סגל: "ההתחרפנות, קווים לדמותה."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.