קרדיט תמונה: יאיר נתניהו

הפה של נתניהו

יאיר נתניהו: "בנט הוא הנבל"

עידכון אחרון לפני שנה 1
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה שהוביל ולחץ על רפי פרץ להפר את הבטחתו לעו"ד בן גביר ולהצטרף לבנט, יוצא להגנת פרץ תוקף בחריפות את בנט: "בואו נעשה סדר. רפי פרץ הוא הגיבור פה ובנט הוא הנבל. הוא התעקש עד הרגע האחרון להוציא את בן גביר, כדי לא להרגיז את חבריו השמאלנים בבראנז׳ה ובראשם אמנון אברמוביץ - הפוסט המלא
ראשי >

יאיר נתניהו מגיב לדרמה בימין: "בואו נעשה סדר. רפי פרץ הוא הגיבור פה ובנט הוא הנבל. האופציה הכי טובה לימין הייתה ריצה משותפת של כל הימין הסרוג במפלגה אחת, כולל ״עוצמה״. מי שמנע זאת הוא אך ורק בנט, ואך ורק מסיבות אנוכיות.בנט התאחד עם סמוטריץ אתמול ובכך קבר את האפשרות שהימין הסרוג ירוץ ב2 רשימות, אחת ליברלית ואחת חרדלית. מאותו רגע , המפלגה של פרץ ובן גביר ללא סמוטריץ, בוודאות לא הייתה עוברת את אחוז החסימה."

נתניהו ממשיך ותוקף בחריפות: "בנט יכל היה לפתור בקלות את הבעיה ולאחד את כל המפלגות, כולל עם ״עוצמה״, אך הוא התעקש עד הרגע האחרון להוציא את בן גביר, כדי לא להרגיז את חבריו השמאלנים בבראנז׳ה ובראשם אמנון אברמוביץ (שהזהיר את בנט בטלוויזיה לבל יצרף את בן גביר). לבנט לא היה אכפת שהוא בכך מוודא שהימין מפסיד בבחירות ולא יהיה לו 61 (למרות שהוא הבין מצוין שלזה הוא גורם).להפך, מה טוב, ככה הוא סוף סוף היה נפטר מנתניהו שנוא נפשו.", תקף יאיר את נפתלי.

עוד כותב יאיר: "מה אכפת לבנט, הרי במקרה שאין לימין 61 הוא ואיילת יצטרפו לממשלת גנץ בתמורה לתיקי הביטחון והמשפטים (מה שכמעט קרה לפני חודשיים). מאותו רגע שהיה ברור שבנט לא יתאחד עם פרץ יחד עם בן גביר בשום מצב, רפי פרץ עמד בפני דילמה. האם לא להפר את ההסכם עם בן גביר, לרוץ איתו, ובכך למקסם את שריפת המנדטים של הימין? פרץ הבין שהמשמעות היא הקמת ממשלת שמאל בראשות גנץ בתמיכת אחמד טיבי ופינוי תושבי יו״ש וחזרה לקוי 67."

לסיום כותב יאיר: "או האם להפר את ההסכם עם בן גביר, לצמצם למינימום את שריפת המנדטים בימין של ״עוצמה״ ולהציל את ארץ ישראל? פרץ קיבל את ההחלטה הנכונה. אבל צריך לזכור שההחלטה הכי טובה הייתה ריצה מאוחדת של כל הסרוגים במפלגה אחת, כולל עם בן גביר. צריך לזכור שמי שמנע זאת הוא בנט. הוא הציב את רפי פרץ בפני דילמה בסגנון ״בחירתה של סופי״, ופרץ החליט להקריב את יוקרתו האישית (בתור מי שלא עמד בהסכם), כדי להציל את ארץ ישראל מהשמדה וודאית של שלטון שמאל בגיבוי הרשימה המשותפת."

בואו נעשה סדר. רפי פרץ הוא הגיבור פה ובנט הוא הנבל. האופציה הכי טובה לימין הייתה ריצה משותפת של כל הימין הסרוג במפלגה…

Posted by Yair Netanyahu on Wednesday, January 15, 2020

עורך ערוץ 7 עוזי ברוך הגיב בלעג ליאיר: "תמיד כיף לראות את יאירוש משתולל מזעם על מנהיג בימין שלא כורע ולא משתחווה בפני משפחת נתניהו"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 5 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 6 שעות
בכותרות

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 5 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 6 שעות

דרמה פוליטית: בנט פורש מגוש השינוי

התקפל

לפני 7 שעות

צפו: עמית סגל בעימות סוער עם אילנה דיין

אחד נגד כולם

לפני 7 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע ירי נגד יהודים בלוד

פרעות תשפ"א

לפני 7 שעות

רוני דניאל לדנה וויס: "אל תטיפי לנו מוסר"

עימות סוער

לפני 10 שעות

ערבי איים על איתי תורג'מן: "היום אני רוצח יהודי"

ישראל 2021

לפני 10 שעות

הטירוף לצפייה: ערביה מצילה יהודי מלינץ' המוני

פרעות תשפ"א

לפני 12 שעות