תיעוד מרגש

בן אל תבורי: "אגו = השטן. אל תתנו לו להרוס לכם עולמות"

הזמר בן אל תבורי הופתע מכניסתה של בת זוגתו לשעבר אורטל עמר לתוכנית המוזיקה 'הכוכב הבא לאירוויזיון', והפתיע אותה ואת אלפי הצופים בשיר 'תודה לך', כהערכה וסליחה על רקע הדרמה המשפחתית הסוערת בשנה האחרונה. אורטל פרצה בבכי מהתרגשות - הבוקר מבקש בן אל להעביר מסר בעקבות הרגע המרגש - צפו בתיעוד והפוסט המרגש
קרדיט: instagram

באזזנט > >
14:22 | 19.01.20

הזמר בן אל תבורי הופתע מהופעתה של בת זוגתו לשעבר אורטל עמר לתוכנית המוזיקה 'הכוכב הבא' והפתיע אותה ואת אלפי הצופים בשיר 'תודה לך' כהערכה וסליחה על רקע הדרמה המשפחתית הסוערת בשנה האחרונה.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

הבוקר פרסם בן אל פוסט באינסטגרם שם הוא מבקש להעביר מסר: "בשנים האחרונות למדתי הרבה על עצמי , למדתי מי אני .. ומה אני. אז אגיד לכם סך הכל בנאדם בדיוק כמו כל אחד ואחת ממכם".

"בשנים האחרונות למדתי איך לא לפעול מאגו , וכמה החרא הזה משפיע לנו על החיים! למדתי שקנאה צריכה להיות רק טובה וזה טוב שיש קנאה טובה כי יש לאן לשאוף. למדתי שאני סך הכל בנאדם קטן בעולם גדול מלא בהפתעות.. עשיתי תיקון והבאתי ילד מדהים מאמא מדהימה כמו שאני תמיד אומר .. אז בשביל מה הפוסט הזה ? בשביל מה עשיתי את כל זה אתמול בתוכנית? רק בשביל להראות לכם שלבקש סליחה . להודות לבנאדם מול 600 אלף איש .. לא מוריד ממך שום דבר .

בן אל מסיים את הפוסט במסר: "אגו = השטן. אל תתנו לו להרוס לכם עולמות . אוהב אתכם על מלא. תודה לכם"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט