קרדיט תמונה: כחול לבן

נרגע בדקה

צפו: גנץ מזמין לבמה גבר שהתפרץ

עודכן: 18.02.20 בשעה 20:55
במהלך כנס בחירות ליוצאי אתיופיה, התפרץ אחד המשתתפים מבני העדה בצעקות על אפליה והתנהגות לא נאותה כלפיו, מצד המאבטחים ומארגני האירוע. יו"ר 'כחול לבן' גנץ הזמין אותו לבמה ונתן לו לדבר / כך זה נראה בוידאו

יו"ר כחול לבן, רא"ל (במיל') ח"כ בני גנץ: "העדה האתיופית לא למכירה ואיננה ביזנס פוליטי. את בעיות יוצאי אתיופיה לא צריך לפתור באופן נקודתי אלא מהשורש, להוקיע כל זעם, תסכול ועלבון מראש. כראש ממשלה אגלה אפס סובלנות לגזענות מכל סוג שהוא. נפעל בבתי הספר ונלחם באפליה, נבדוק כל מקרה של שיטור יתר ונפתור את הבעיות הללו אחת ולתמיד."

גנץ גם התייחס לפתיחת משפטו של נתניהו: "זהו ערב עצוב למדינת ישראל ולאזרחי ישראל. גם לי כאזרח זהו ערב עצוב ברמה האישית. יום לאחר השבעת הכנסת, ב-17 במארס, נתניהו יתייצב למשפט פלילי. ב-17 למארס: נגמר המנדט ומתחיל המשפט. נתניהו יעסוק אך ורק בעצמו. הוא לא יוכל לדאוג לאזרחי ישראל. כרמטכ"ל לשעבר אני יודע היטב שראש ממשלה חייב להקדיש את כל כולו לנושאים החשובים ביותר למדינה. הוא חייב להיות פנוי, ממוקד וחף מכל אינטרס אחר. אתם הייתם רוצים רמטכ"ל שהולך לבית משפט? וראש ממשלה שהולך למשפט?

עוד תקף גנץ: "נתניהו הולך למשפט, ואנחנו נמשיך מכאן. נדאג לביטחון, לבריאות, לחינוך ולשאר ענייני המדינה התקועים, לאחר שלוש מערכות בחירות. ובזבוז של שמונה מיליארד שקל. אנחנו ננצח ונוציא את ישראל לדרך חדשה. כמו שלא נהיה מוכנים שבזמן שרמטכ"ל מפקד על הצבא הוא יתמודד עם שלושה כתבי אישום, כך לא נסכים שראש ממשלה יתמודד עם שלושה כתבי אישום בזמן שהוא צריך לנהל מדינה"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית