קרדיט תמונה: לע"מ

צפו

גנץ קיבל את המנדט: "ציונות אינה מתקיימת עם רודנות"

עידכון אחרון לפני שנה 1
יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ קיבל מנשיא המדינה ריבלין את המנדט להרכבת הממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת וליברמן. בנאומו תקף גנץ את ראש הממשלה נתניהו: "היו נסיונות לא לגיטימיים של ראש הממשלה הנוכחי לחמוק ממשפט צדק תוך מתקפה על המערכות הממלכתיות בישראל. איש מאיתנו לא גדול יותר מהעם. מי שירים ידו על המשטר הדמוקרטי בישראל יביא על עצמו את סופו הפוליטי והציבורי"

שידור חי

צפו: ח"כ גנץ מקבל את המנדט להרכבת הממשלה

Posted by ‎באזזנט‎ on Monday, March 16, 2020

רגע לאחר קבלת המנדט מהנשיא ריבלין, קרא גנץ לאחדות וריפוי החברה ועבר לתקוף את ראש הממשלה נתניהו: "היום, עם קבלת המנדט מנשיא המדינה, אני מושיט את ידי לכל ראשי הסיעות ובהם גם לבנימין נתניהו, וקורא להניח בצד את הנשק המילולי ההרסני, ואת שנאת החינם. קורא להם להצטרף אליי ולחבריי בהנהגת כחול לבן במסע לריפוי החברה הישראלית. ריפוי מנגיף הקורונה, וגם מנגיף הפילוג והשנאה. בימים שכאלו נדרשים מנהיגים לשים בצד כל שיקול אישי. אני נותן לכם את מילתי. אעשה הכל כדי להקים בתוך ימים, ספורים ככל שניתן, ממשלה לאומית פטריוטית ורחבה"

עוד אמר גנץ: "מאז שפרץ משבר הקורונה שתקתי, סירבתי לדרישות לתקוף את רה"מ ושריו – כפי שאולי היו עושים אחרים במצבי. הציבור הישראלי מאס בשנאה, בפילוג ובחוסר ודאות. אתם מצפים מההנהגה, וממני באופן אישי, להוציא את ישראל המשיתוק. לאחד שורות ולשים את ישראל לפני הכל"

לסיום תקף גנץ את נתניהו: "תהליך זה לווה באמירות גזעניות קשות. באיומים, ובקולות המעלים דאגה עמוקה מפני סכנת קריסה של הדמוקרטיה הישראלית. הוא לווה בניסיונות לא לגיטימיים של ראש הממשלה הנוכחי לנסות ולחמוק ממשפט צדק, תוך מתקפה על המערכות הממלכתיות בישראל"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני יום 1

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים