צפו בוידאו

רונית אשכנזי: "כחול לבן לא הולכים עם ערבים"

במהלך הפגנת לוחמי מילואים מחטיבת גולני מול ביתו של בכיר 'כחול לבן' ח"כ גבי אשכנזי, נגד שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת. נתקלו המפגינים ברעייתו, רונית אשכנזי, שיצאה ככל הנראה לסיבוב עם הכלב ואמרה למפגינים: "אתה מבייש את דגל גולני. כחול לבן לא הולכים עם ערבים" / צפו
קרדיט: מתוך הסרטון

15:01 | 18.03.20

רונית אשכנזי, רעייתו של בכיר כחול-לבן ח"כ גבי אשכנזי, נקלעה לדו שיח טעון עם מפגינים נגד שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת. במחאה של משפחות השכולות ולוחמי מילואים מחוץ לביתם, רעייתו של הרמטכ"ל לשעבר ח"כ אשכנזי, שמזוהה מאד עם החטיבה ואף היה מפקדה, הצהירה מספר פעמים בפני המפגין כי בעלה אינו מוכן לשבת עם הרשימה הערבית המשותפת, וכי מדובר ב"ספינים של הליכוד".

גב' אשכנזי הוסיפה כי המפגין מבייש את הדגל של גולני ושאלה "אתה משוגע? אתה חושב שגבי אשכנזי יקים ממשלה עם המשותפת". בתגובה המפגין הקשה ושאל כיצד יהיו אז לכחול-לבן 61 מנדטים בכדי להקים ממשלה ללא תמיכת קולות המשותפת. בתגובה ענתה כי תוקם ממשלה לפי חוקי הכנסת. השיחה הסתיימה בהבעת חיבה מצד המפגין לח"כ אשכנזי.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

בימים האחרונים קיימים דיווחים על קרע בסיעת כחול-לבן באשר להתמכות בידי הרשימה המשותפת, כאשר חה"כ יועז הנדל וצבי האוזר התעמתו עם ראש מפלגת תל"ם בוגי יעלון. גם שמו של אשכנזי עלה כאחד המתנגדים להקמת ממשלה בהתמכות המפלגות הערביות. מאז הבחירות לא התבטא אשכנזי בבירור בעניין ההתמכות במשותפת, ורק הצהיר כי "הנהגת כחול-לבן מאוחדת כולה כשטובתם של אזרחי ישראל הוא השיקול המנחה אותנו בעת הזו"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט