באזזנט

קרדיט תמונה: מתוך הסרטון

דלף לחדשות

ברכב שרד: הבת של השרה רגב יצאה לבלות

הצטלמה ופרסמה: מיכל רגב, בתה הצעירה של שרת התרבות מסתבכת, לאחר שפרסמה בחשבון האינסטגרם שלה תיעוד סוער מבילוי סוער עם חברות ברכב שרד ממשלתי דוהר במרכז העיר 'ראש העין'. השרה רגב בתגובה: "היא הצטערה על זה". צפו בתיעוד שמסעיר את הרשת

השרה רגב הגיבה לחשיפת הסרטון שפרסמה בתה ברשת האינסטגרם: "התנהגות שלא מקובלת עליי. מעשה קונדס של צעירות. היא הצטערה על זה. הודעתי לה שהיא לא תוכל להשתמש ברכב שלי"

העיתונאי בן כספית יצאה להגנת השרה וכתב: "לא מבין מה הבעיה? אם לבניו של ראש הממשלה יש רכב ממלכתי נפרד, נהג ומאבטחים (מה שלא היה קודם), למה הבת של מירי רגב לא יכולה לעשות קצת חראקות?"

גם העיתונאי ג'ודי ניר מוזס יצאה להגנת מיכל רגב: "יודעים מה, זכותה. לא מבינה מה הבעיה שלכם בכלל? שרים משלמים סכום גדול מאוד כהשתתפות ברכב. לפי החוק מותר לבני המשפחה להשתמש ברכבים.אין שום בעייה עם השימוש הזה ברכב , זכותה המלאה. די להיות קטנטנים, די להיות יפי נפש. מירי רגב אין שום סיבה שתכעסי על הבת שלך. שיקפצו"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.