באזזנט

תמונה – צילום מסך

המחיר לשיימינג

נפסק: ליהיא גרינר תשלם אלפי שקלים לשוטר תנועה

כשנה לאחר שהעליבה שוטר תנועה שנתן לה דו"ח וכינתה אותו "תימני מנייאק", הידוענית ליהיא גרינר תשלם לשוטר 25 אלף שקל פיצויים, כך פסק בית המשפט.

למרות ההתנצלות: כשנה לאחר שהעליבה בכינויי גנאי את השוטר שנתן לה קנס של אלף ש"ח על שימוש בפלאפון נייד, הידוענית ליהיא גרינר תשלם 25,000 שקלים לשוטר תנועה על שיימינג שספג ברשת בעקבות הסרטון שהעלתה לאינסטגרם בו כינתה אותו "תימני קטן, ובן זונה"

כמו כן, בית המשפט חייב ביהמ"ש את גרינר לשלם את הוצאות המשפטיות של השוטר תנועה וצוות עורכי הדין.

מהמשטרה נמסר בתגובה לגזר הדין: "אנו רואים בחומרה רבה את הדברים ושומרת לעצמה את הזכות לפעול בכל הכלים החוקיים, הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. המשטרה לא תעמוד מן הצד אל מול אמירות בלתי נסבלות ובלתי ראויות, כנגד שוטרים שעושים את עבודתם נאמנה, אוכפים חוק ושומרים על שלום הציבור וביטחונו".

הסוף: ליהיא גרינר תשלם קנס

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.