באזזנט

תמונה – דודי בלו

שוב נחסם

יבגני זרובינסקי נחסם ל-30 יום מפייסבוק בגלל הסרטון הזה

איש התקשורת וכוכב הרשת יבגני זרובינסקי אחריו עוקבים מאות אלפי ישראלים, נחסם הערב (שישי) ל-30 יום מפייסבוק בגלל סרטון ששיתף.

זרובינסקי הוא אחת מאושיות הרשת הבולטות בישראל עם יותר מחצי מיליון עוקבים באינסטגרם ופייסבוק. בחודשים שחלפו נחסם פרופיל הפייסבוק של זרובינסקי מספר פעמים.

במאי 2020 נחסם ל-3 ימים בעקבות סטטוס הומוריסטי שפירסם בפרופיל שלו. בחודש שעבר נחסם פעם נוספת למספר ימים ללא היכולת לפרסם סטטוסים ולהגיב לצ'ט בפייסבוק.

הפעם נחסם זרובינסקי לתקופה ארוכה וממושכת של 30 ימים, בהם יצטרך להסתדר ללא פרסום תכנים בחשבון הפייסבוק שלו.

בהודעה שקיבל מפייסבוק נכתב כי החשבון הוגבל בעקבות מספר התראות בפרופיל והחסימה ל-30 ימים היא לאור תלונות שפייסבוק קיבלה על סרטון שזרובינסקי פירסם בפייסבוק לפני מספר ימים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.