באזזנט

תמונה – צילום מסך כאן חדשות

צפו

בגלל החיסונים: גדעון לוי שוקל להצביע לנתניהו

גדעון לוי, הכתב הבכיר של עיתון 'הארץ', מפתיע שוב בפרגון לראש הממשלה נתניהו על מבצע החיסונים המתקדם בעולם, בראיון לשרון גל בערוץ 13 הפתיע לוי בתגובה על האפשרות שיצביע למפלגת הליכוד בראשותו.

"תשמע, אם ההיצע שעומד כעת על הפרק, זו אפשרות לא מבוטלת. כשאני צריך לבחור בין שלל אופציות במחנה השמאל-מרכז, אם זאת האופציה שלי, אז ודאי".

אם גדעון לוי אומר, מי אני שאומר אחרת

Posted by Mohamed Saud on Monday, December 28, 2020

בטור דעה שפרסם לוי הבוקר בעיתון 'הארץ' הוא כותב על מבצע החיסונים שמוביל רה"מ נתניהו: "שערה משערות ראשינו לא תיפול אם נשבח את המבצע כראוי לו, ונשבח את מי שאחראי לו, גם זאת כראוי לו. במילים אחרות: לבנימין נתניהו ולמערכת הבריאות מגיעה מילה טובה, והשמים לא צריכים ליפול מכך".

עוד כתב לוי: "איש לא נהיה ביביסט רק בגלל ששיבח פעולה מסוימת של נתניהו, ושום ביקורת על נתניהו לא תהיה הגונה ותקפה אם בצידה לא יימצא אומץ הלב גם לשבחו, כשצריך וכשמגיע. כן, במחנה הלא-ביבי נדרש אומץ לא מבוטל כדי להגיד מילה טובה על נתניהו, אפילו חצי מילה"

תמר איש שלום: "אמא שלי התחסנה היום ואני בעננים"

לסיום כותב לוי: "בסוף בסוף, רבע מיליון ישראלים כבר חוסנו, ועוד מיליונים יחוסנו בקרוב. לא צריך את היהירות הישראלית הרגילה כדי להכיר בכך שיש משהו מרשים בהצלחה הזאת. מישהו עומד מאחוריה. מותר להגיד את זה. צריך להגיד את זה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.