באזזנט

תמונה – צילום מסך רשת 13

פרידה כואבת

צפו: תמר איש שלום נפרדת בדמעות

מגישת המהדורה המרכזית ברשת 13, נפרדה בדמעות מהעיתונאים שפוטרו היום בעקבות הקיצוצים בחברת החדשות. צפו

רגע לפני סיום המהדורה המרכזית בערוץ 13, מגישת המדורה תמר איש שלום נפרדה בדמעות מהעיתונאים שפוטרו בעקבות הקיצוצים בחברת החדשות.

ח"כ מירב מיכאלי תקפה: "פרידה מרגשת של תמר איש שלום משורה של עיתונאיות.ים מצויינים שפוטרו מחדשות 13. תחושה קשה ומדאיגה של פגיעה נמשכת במערכת חדשות חזקה ועצמאית כדי למנוע מהציבור לדעת."

קיצוצים: ברק רביד ודני רופ פוטרו מחדשות 13

קונסול ארה"ב לשעבר דני דיין תקף את רשת 13: "פיטוריו של ברק רביד, הכתב המדיני הטוב בישראל (וכן, לפעמים גם הכתב המעצבן בישראל) הם תעודת עניות להנהלת רשת 13"

חברת הכנסת לשעבר זהבה גלאון תקפה: "דבר אחד ברור: ברק רביד לא פוטר כי הוא היה כתב רע, רשלן או לא מעניין. הוא הוכיח שהוא סקופר, ענייני ורציני. בחדשות 13 בחרו במודע לוותר על אחד הכוכבים שלהם. למה? את זה תשאלו אותם"

העיתונאית שרון שפורר תקפה את רביד: "ליבי על מפוטרי ערוץ 13 כולל על ברק רביד. אך לעולם לא אשכח את הרגע הזה שבו באסיפת עובדי הארץ לפני כמה שנים במקום לתמוך בקולגות שלו הוא היה עסוק בבזחיחות האופיינית לו בלהגן על ההנהלה והמו"ל – כל זאת כשהת**ת שלו לא היה בסכנה בעוד מעל כולנו ריחפה חרב מעל הראש"

ח"כ לשעבר יעל גרמן האשימה את בלפור בפיטורים: "ברק רביד, אבי עמית ועוד כמה עיתונאים ביקורתיים הועפו מערוץ 13. לי זה נראה כמו טיהור הרשת ממתנגדי משטר. למישהו זה צריך להדליק אור אדום"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.