באזזנט

קרדיט תמונה: דוברות המשטרה

סגר חלקי

עלייה דרמטית בחולי הקורונה בבני ברק

עלייה דרמטית של כ 30 אחוזים בשיעור הנדבקים בנגיף הקורונה בעיר החרדית בני ברק. בבני ברק צעקות נגד עבריינים חרדים שהפרו את הכללים. צפו בתיעוד

ההתפשטות נמשכת: עלייה דרמטית בנדבקי נגיף הקורונה בעיר בני ברק, על פי הדיווחים, חלה עלייה של כמעט 30 אחוזים בחולי הקורונה בעיר בני ברק. באישור המשטרה, נערכה הבוקר (רביעי) הלוויה מצומצמת לאשת ראש הישיבה, צבי פרידמן, מרבני הפלג הירושלמי. אישה בת 88 עם מחלות רקע מורכבות וקשות.

"רוצחים רוצחים", נזפו תושבי השכונה בבני ברק על מתפללי 'הפלג הירושלמי', ביציאתם מתפילה מבית כנסת מאולתר בעיר עם ילדים קטנים, למרות הוראת הרבנים ומשרד הבריאות להתפלל אך ורק בבית.

הבוקר, הוקם צוות חמ"ל תקשורת והסברה בניהולו של דו״צ לשעבר תא״ל והאלוף רוני נומה שירכז את הטיפול במשבר ההסברה והתקשורת בין תושבי העיר לעירייה.

ר"ע בני ברק זועם: "אסור להפוך את בני ברק לגטו"

בעקבות הביקורת נגד תפקוד עיריית בני ברק, והדרישות הגוברות ברשתות החברתיות לפטר את ראש העיר, שכר ראש העיר את דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו, ואת איש יחסי הציבור רונן צור, שינהלו את המשבר מול הרשויות.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

קורבנות טרור

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

קורבנות טרור

לפני 2 ימים

יתפטר מהפוליטיקה?

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.