ירי בנגמ"ש

"אין כמעט הומואים ערבים" / ח"כ הורוביץ: "לצחוק או לבכות?"

תמונה – ארכיון ערוץ הכנסת
התפרקות הרשימה המשותפת: חילוקי דעות נוקבים במפלגה על החוק נגד טיפולי המרה והתגייסות של ח"כ מהרשימה למען חברת טחינה שהוחרמה, לאחר שתרמה לארגון המסייע להומואים מהמגזר הערבי.

בראיון ל'קלמן ליברמן', אמר ח"כ וואליד טאהא מהרשימה המשותפת: "אנחנו הצבענו נגד החוק. החברה הערבית ברובה המכריע מתנגדת לחוקים האלה. יש לה מנהל דתי, תרבותי, ערכי ומוסרי שאיננו מקבל את הדבר הזה כדבר לגיטימי ועל כן הצבענו נגד החוק"

עוד תקף טאהא: "ההצבעה של ראש הרשימה בעייתית במיוחד, הוא היה צריך להתנהל אחרת כי הוא אמור לייצג את הרוב המכריע של החברה שבחרה בו. החברה שברובה מתנגדת לחוקים האלה – קיבלה את זה באופן קשה ביותר"

"בחברה הערבית אין כמעט הומואים. זה מאוד בשוליים. אצלנו מתנגדים לזה". ח"כ ניצן הורביץ ממרצ הגיב: "לא יודע אם לצחוק או לבכות". הגולשים הגיבו: "לבכות אחי. טרנסים ערבים מתאבדים על בסיס שבועי"

סערה בטחינה: חרם ערבי על חברת טחינה ערבית

ח"כ יוראי להב הרצנו מיש עתיד תקף בתגובה: "ווליד ידידי יכול לעצום עיניים עד מחר, ובכך להמשיך לפגוע באלפי צעירים שמפחדים לחיות חיים שלמים ומלאים. בחברה הערבית יש גם הומואים, לסביות, וטרנסים – וגם הם זכאים להגנה והכרה."

ח"כ עידן רול תקף בתגובה: "בושה שח״כ שמייצג ציבור גדול במדינת ישראל מעז להתבטא בצורה להטבפובית כזו. זו אמירה מסוכנת שמבטלת ציבור גדול ונותנת יד לדיכוי של להטבים במגזר הערבי.
תפנימו: אנחנו במגזר הערבי והיהודי ובכל מקום. לא תשתיקו ולא תעלימו אותנו. אני קורא לראשי המשותפת לגנות את הדברים."

יאיר נתניהו הגיב לח"כ הורוביץ: "זה הפרטנרים שלך בשביל המטרה הקדושה להעיף את ביבי ו*אוחנה*. חכה שתשמע מה השייחים שלהם אומרים במסגדים על הקהילה…"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.