באזזנט

תמונה – צילום אילוסטרציה: שב"ס

האחים והסוהרת

הדס שטייף זועמת: "למה לפרסם את הסוהרת בביקיני?"

העיתונאית הדס שטייף זועמת על אנשי התקשורת שפרסמו תמונות של הסוהרת בביקיני: "הסוהרת חווה כבר ימים שיימינג, עוגמת נפש, ושברון לב. בעיקר בעקבות פרסום תמונותיה החצי פורנוגרפיות".

הדס שטייף, כתבת המשטרה של 'גלי צה"ל' זועמת על פרסום תמונות פרובוקטיביות של הסוהרת החשודה בקיום יחסים עם אסירים בכלא צלמון שחשף העיתונאי לירון לוי מאתר 'וואלה': "זה הפך כבר לתופעה: אנשי תקשורת, גברים כמובן, נוהגים לחפש ברשתות חברתיות תמונות של חשודות, לא סתם תמונות אלה כאלו שבהן הן נראות מעורטלות, רצוי בביקיני, או חזה חצי חשוף ואז לספר את סיפורן. אותן תמונות משמשות אחר כך חומר נפץ ברשתות החברתיות כשהן מופצות עם מלל פורנוגרפי פוגעני", כתבה שטייף באתר אונלייף.

שטייף ממשיכה ותוהה: "למה אף עורך או עורכת בטלוויזיה לא מחליטים שאת התמונות האלה לא צריך לשדר? זה בדיוק מה שקרה לסוהרת מכלא צלמון שהמשטרה חוקרת חשד כי ננעלה בתא עם שני אסירים, איתם קיימה על פי החשד יחסי מין"

מי הפיץ תמונות של הסוהרת ברשת?

לסיום תוקפת שטייף: "הסוהרת הזו שעניינה מצוי בחקירת משטרה, חווה כבר ימים שיימינג, עוגמת נפש, ושברון לב. בעיקר בעקבות פרסום תמונותיה החצי פורנוגרפיות, ובידי מי? אמצעי התקשורת. אלה שמגנים חדשות לבקרים שיימינג ברשתות החברתיות. שמפרסמים ידיעות על הטרדות מיניות, יוצאים נגד פגיעה בנשים לכאורה, הם אלו שבהינף יד עושים זאת בעצמם", תקפה שטייף.

כזכור, העיתונאי לירן לוי מ'וואלה ניוז' חשף בשבוע בעבר את הסערה בשב"ס, לאחר שסוהרת נתפסה כשהיא נעולה בתא של אסירים במשך כשעתיים. לטענתה, היא הוזעקה לטיפול באסיר שאינו מרגיש טוב וננעלה בפנים ללא מפתחות או מכשיר קשר.

לאחר שנחשפה הפרשה, הוציאו בכירי השב"ס אזהרה חמורה לכל אנשי הסגל בשירות בתי הסוהר שלא להפיץ סרטונים ותמונות של הסוהרת החשודה.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10158370938080690&set=a.249529230689&type=3

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.