באזזנט

תמונה – באזזנט

לא שותקת

השרה רגב חוגגת ניצחון על ברק כהן: "מצייץ מי שמצייץ אחרון"

לאחר שניצחה את ערוץ 10 וזכתה בהוצאות משפט בסך 150 אלף שקלים, שרת התחבורה מירי רגב חוגגת ניצחון נוסף הערב בבית המשפט על עו"ד ברק כהן.

בציוץ שפרסמה השרה רגב היא כותבת בלגלוג על ההפסד של ברק כהן בתביעה נגדה: "מצייץ מי שמצייץ אחרון. לפני כשלוש שנים כשהלכתי ברחוב עם בני משפחתי, תקף אותנו ברק כהן בקללות ונאצות. במקום להתנצל על הדברים הקשים הוסיף כהן חטא על פשע והגיש תביעה כנגד בתי בטענה שהגישה כנגדו תלונת שווא. "

מכה לערוץ 13: ישלם 150,000 שקל פיצויים לשרה רגב

עוד כותבת השרה רגב: "לפני כמה ימים, ערב הדיון של התביעה שהגיש ברק כהן נגד בתי הוא צייץ ״רגב הצעירה המציאה שתקפתי אותה – ועל כך תשלם״. אז מצייץ מי שמצייץ אחרון. היום בית המשפט דחה את התביעה השקרית של כהן וקבע שעליו לשלם הוצאות לבתי."

עוד הוסיפה רגב: "את ההוצאות שעל ברק כהן לשלם לבתי היא החליטה לתרום לעמותת ״עלם – נוער בסיכון", צייצה השרה רגב בשמחה.

מירי רגב שרת התרבות שעשתה את הונה הפוליטי מהפצת שנאה וגזענות מאבדת עשתונות כאשר מוטחת בפניה האמת על מי ומה שהיא*עדכון : 11.11.18 – תיק החקירה נסגר

Posted by Barak Cohen on Thursday, April 20, 2017

העיתונאי שמעון ריקלין הגיב לשרה רגב: "את תותחית. כל הכבוד שהעמדתם את הכלומניק הקבצן הזה, החבר של גיא לרר וגיא זוהר במקום"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.