האסון בלבנון

ארכיון עיריית ת"א

רון חולדאי: "נאיר את בניין העירייה בדגל לבנון"

ראש עיריית תל אביב רון חולדאי הודיע לפני זמן קצר כי בניין העירייה יואר בדגל לבנון כאות הזדהות עם העם הלבנוני לאחר הפיצוץ המסתורי שהחריב אמש את נמל ביירות וגרם לאלפי פצועים ומעל מאה הרוגים. / יאיר נתניהו: "הנפת דגל מדינת אויב היא עבירה פלילית!" / ח"כ שקד: "עולם הפוך ראיתי"
באזזנט >
12:10 | 05.08.20

בפוסט שפרסם ראש עיריית תל אביב רון חולדאי הוא כותב: "הערב נאיר את בניין העירייה בדגל לבנון. האנושיות קודמת לכל סכסוך, וליבנו עם העם הלבנוני בעקבות האסון הנורא שפקד אותו."

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד תקפה: "במדינה מתוקנת, הצבע הכתום היה צובע הערב את בניין עיריית תל אביב כתזכורת לגירוש מגוש קטיף. במקום זה קיבלנו דגל של מדינת אויב. עולם הפוך ראיתי."

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

התסריטאי והעיתונאי רועי עידן כתב בתגובה להחלטתו של חולדאי: "אתה מטומטם".

העיתונאי שמעון ריקלין רתח בטוויטר: ‏חולדאי מתכוון להאיר הלילה את בניין העירייה בתל אביב בדגל לבנון. ״כי האנושיות קודמת לכל סכסוך״. הנצרות מצווה לאהוב את אויביה. היהדות לא. ואם נראה לכם שזו סתם מחווה לא מזיקה אתם טועים. כי ברגע שהאנושיות קודמת לסכסוך. מסכנים את החיילים שלנו כדי לא לפגוע באוייב. וזו תפיסה לא מוסרית"

יו"ר 'עוצמה יהודית' עו"ד איתמר בן גביר התייחס לסיוע שהציעה ממשלת ישראל ללבנון: "רק ממשלה מטומטמת מציעה סיוע לאויבים שלה. מיצר על כל ילד שנפגע, אבל כשמדובר במדינת אויב, שיבקשו עזרה מסוריה. יש שם מספיק בתי חולים!"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram