באזזנט

תמונה – צילום באזזנט

חשיפת 'באזזנט'

דיווח: שרה נתניהו מגישה תלונה למשטרה על פגיעה מינית

לאחר פרסום סרטון הדילדו ועליו כתוב 'שרל'ה בואי הולכים' שהונף בהפגנות בלפור, הגברת שרה נתניהו מגישה בשעה זו תלונה למשטרה בטענה לפגיעה מינית והסתה.

הגברת שרה נתניהו הגישה הערב תלונה במשטרה נגד מניפי מיצגי המין בהפגנות 'הדגלים השחורים' במוצאי שבת לפני כשבועיים מול מעון ראש הממשלה בירושלים.

דובר רה"מ נתניהו מסר בתגובה: "רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו מגישה כעת תלונה נוספת במשטרה על איומים נוספים על חייה שהתקבלו בימים האחרונים"

הסתה? נשק מוצמד לרקתה של שרה נתניהו

יו"ר הוקאליציה מיקי זוהר הגיב לעיתונאי בן כספית שכינה את מכתב רה"מ נתניהו למנדבליט "מופע בכיינות": "בכיינות?? אתה אמיתי? הופנו כאן דברי הסתה מיניים, מכוערים ומבישים כלפי רעיית רה״מ ומבחינתך זו בכיינות.. תשמע, איבדת את זה לחלוטין. עד לאן תלך עם השנאה שלך? עד לאן? יש לך 3 בנות. תתעשת."

במכתב ששיגר רה"מ נתניהו ליועמ"ש מנדלבליט האשים נתניהו: "בשבוע שעבר, מפגינים מול מעון ראש הממשלה נופפו באיברי מין מנופחים שעליהם כתבו כתובות נאצה בעלי אופי מיני המכוונות לרעייתי, לבני יאיר ולי. ביזוי מיני בוטה זה, ועוד במרחב הציבורי, לא זכה עד כה לשום תגובה מצידך", מאשים נתניהו את מנדלבליט"

יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד גינה את מיצגי המין 'בואי שרל'ה הולכים' שהונפו בהפגנת הדגלים השחורים בבלפור: " "המפגינים בבלפור ועל הגשרים הם אנשים נהדרים שאכפת להם מהמדינה, אמירות מיניות ואלימות על ראש הממשלה ומשפחתו הן פסולות ובשוליים. מדינת ישראל זקוקה לממשלה קטנה ויעילה שבראשה עומד אדם שמקדיש את זמנו לציבור ולא לפארנויות ולכתבי האישום שלו."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.