באזזנט

תמונה – ארכיון: ראש המוסד ומיס עיראק לשעבר

מפתיעה

חיזוק למפגינים: הבת של יוסי כהן נגד נתניהו

הרשת סוערת: בתו הגדולה של ראש המוסד יוסי כהן שנחשב למקורב מאוד לרה"מ נתניהו ואף שמו הוזכר כמי שעשוי לרשת אותו בתפקיד ראש הממשלה, פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה במהלך השבועות האחרונים מספר פוסטים המביעים תמיכה במחאת אנשי השמאל ו"הדגלים השחורים" המפגינים נגד ראש הממשלה נתניהו בחודשים האחרונים בבלפור.

הבת כהן שפרטיה אסורים בפרסום, שינתה גם את תמונת הפרופיל שלה לסמל המחאה "לך" נגד ראש הממשלה נתניהו לאחר פניית העיתונאית מורן אזולאי כתבת ynet לקבלת תגובה, כהן סירבה להגיב והסירה את הפרסום מעמוד הפייסבוק שלה.

ביבי ז*** אותי: שלט המחאה של סער מסעיר את הרשת

כזכור, אלונה סער, בתו של ח"כ גדעון סער מהליכוד המשתתפת בהפגנות מול מעון ראש הממשלה בבלפור, שיתפה את עוקביה באינסטגרם את שלטי המחאה השנויים במחלוקת שהכינה להפגנה: "ביבי ז*** אותי ולא התקשר", בשלט נוסף שפרסמה נכתב: "ביבי זיינת ולא צלצלת". .

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.