יחליף את נתניהו?

מקורב לבנט: בואו להפגין נגד מלכות נתניהו

תמונה – ארכיון: משרד הביטחון
על רקע הדיווחים על התפרקות הממשלה, פעיל הימין אסף פאסי, מקורב לשר הביטחון לשעבר נפתלי בנט, קורא "לימניים שמתנגדים למלכות נתניהו ורוצים מנהיג ימני להצטרף להפגנות מוצ"ש" / יאיר נתניהו: "טוב זה באמת באמת באמת וואו" / פאסי בתגובה: "תהיתי מתי אגיע לפה המטונף שלך"

בנט יחליף נתניהו? לאחר הזינוק הדרמטי של ח"כ נפתלי בנט בסקרים שפורסמו אמש בערוצי הטלוויזיה, מקורבו אסף פאסי קורא לתומכי הימין להצטרף להפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו.

בציוץ שפרסם פאסי נכתב: "אני מחפש שותפים ושותפות *מהימין* להפגנה נגד נתניהו וממשלתו במוצש 21.30 בירושלים. לא בבלפור. לא במקום עם המון אנשים. עם מלא מסכות ואלכוג'ל. אם זה אתם כתבו לי. אם נהיה מספיק זה יקרה כבר במוצ"ש הקרוב", כתב פאסי בעמוד הפייסבוק שלו וזכה לתגובות סוערות ביניהם מיאיר נתניהו: "טוב זה באמת באמת באמת וואו!!!!" כתב יאיר ותייג את רוני ססובר (מועמדת לכנסת מטעם 'ימינה') "יש לך הסבר?".

אסף פאסי לא נשאר חייב והגיב: "תודה יאיר נתניהו על הציוץ. תהיתי מתי אגיע לפה המטונף שלך. אז הפוסט שבנט העלה הוא מ2012. מאז עבדתי עם שרים רבים גם מהליכוד ואפילו התבקשתי לעבוד עם אביך בעניין מסוים. מנצל את הבמה לקרוא לימניים שמתנגדים למלכות נתניהו ורוצים מנהיג ימני להצטרף. מוצ"ש 21.30 גן הורדים ירושלים." כתב אסף בתגובה ליאיר נתניהו.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!