יחליף את נתניהו?

ארכיון: משרד הביטחון

מקורב לבנט: בואו להפגין נגד מלכות נתניהו

על רקע הדיווחים על התפרקות הממשלה, פעיל הימין אסף פאסי, מקורב לשר הביטחון לשעבר נפתלי בנט, קורא "לימניים שמתנגדים למלכות נתניהו ורוצים מנהיג ימני להצטרף להפגנות מוצ"ש" / יאיר נתניהו: "טוב זה באמת באמת באמת וואו" / פאסי בתגובה: "תהיתי מתי אגיע לפה המטונף שלך"
באזזנט >
15:02 | 07.08.20

בנט יחליף נתניהו? לאחר הזינוק הדרמטי של ח"כ נפתלי בנט בסקרים שפורסמו אמש בערוצי הטלוויזיה, מקורבו אסף פאסי קורא לתומכי הימין להצטרף להפגנות נגד ראש הממשלה נתניהו.

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

בציוץ שפרסם פאסי נכתב: "אני מחפש שותפים ושותפות *מהימין* להפגנה נגד נתניהו וממשלתו במוצש 21.30 בירושלים. לא בבלפור. לא במקום עם המון אנשים. עם מלא מסכות ואלכוג'ל. אם זה אתם כתבו לי. אם נהיה מספיק זה יקרה כבר במוצ"ש הקרוב", כתב פאסי בעמוד הפייסבוק שלו וזכה לתגובות סוערות ביניהם מיאיר נתניהו: "טוב זה באמת באמת באמת וואו!!!!" כתב יאיר ותייג את רוני ססובר (מועמדת לכנסת מטעם 'ימינה') "יש לך הסבר?".

אסף פאסי לא נשאר חייב והגיב: "תודה יאיר נתניהו על הציוץ. תהיתי מתי אגיע לפה המטונף שלך. אז הפוסט שבנט העלה הוא מ2012. מאז עבדתי עם שרים רבים גם מהליכוד ואפילו התבקשתי לעבוד עם אביך בעניין מסוים. מנצל את הבמה לקרוא לימניים שמתנגדים למלכות נתניהו ורוצים מנהיג ימני להצטרף. מוצ"ש 21.30 גן הורדים ירושלים." כתב אסף בתגובה ליאיר נתניהו.

https://twitter.com/mcl_bgn/status/1291707190915538944?s=20

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram