באזזנט

תמונה – כאן 11- אינסטגרם אסי עזר

דובר אמת?

התפתחות דרמטית: אסי עזר נבדק בפוליגרף

שבוע לאחר עדותו הדרמטית של השחקן יהודה נהרי לאתר 'וואלה', מגיש הטלוויזיה אסי עזר עבר בדיקת פוליגרף ונשאל האם הטריד מינית.

בעדותו טען נהרי, כי עזר שלף את איבר מינו כבמהלך פגישה מקצועית לפני כעשור בביתו בתל אביב.

הכדור הוא עגול: הנקמה של ינון מגל באסי עזר

בבדיקת הפוליגרף נשאל עזר ויצא דובר אמת, "האם חשפת איבר מינך בפני יהודה נהרי בניגוד לרצונו בדירתך בתל אביב?", עזר הגיב: לא.

עוד נשאל עזר, "האם התנשקת בהסכמה מלאה עם יהודה נהרי באותה פגישה?". עזר הגיב כן.

"האם עשית מעשה מיני כלשהוא בכפייה ביהודה נהרי לפני כעשור בדירתך בתל אביב?", נשאל עזר שהגיב: לא.

השחקן יהודה נהרי הגיב לתוצאות הפוליגרף, "אסי, אני מזמין אותך לבדיקת פוליגרף משותפת שתתועד במכון שיוסכם על ידי שני הצדדים ובשאלות שניסוחן יקבע על ידי".

זמן קצר לאחר הבדיקה הגיב עזר לראשונה על הפרשה, "אני מבין את הרגישות העצומה שנדרשת כשמישהו או מישהי מתלוננים על הטרדה מינית, אני מבין את הצורך המידי להאמין ולתמוך מיד במתלונן והמתלוננת. זה הדבר הנכון לעשות. ועדיין, מצאתי את עצמי בסיטואציה שבה מאשימים אותי במשהו שלא עשיתי.הימים האחרונים היו קשים ומורכבים עבורי ועבור האנשים הקרובים לי. הדבר היחיד שנתן לי תקווה היא האמת. תודה שחיזקתם אותי בימים האלה, זה לא מובן מאליו, תודה שהאמנתם לי, זה ריגש אותי מאד".

הבוקר פנתה אימו של השחקן נהרי למאיה בוסקילה ומיה דגן שיצאו להגנתו של אסי עזר: ״אתן לא הייתן שם. מאיה, אמרת שהבן שלך הוא כל עולמך, מה את היית עושה אם הבן שלך היה בא ואומר לך שקורה לו כזה דבר? כמו לביאה היית טורפת את כל העולם. תקשיבו לילדים שלכם, לא משנה באיזה גיל הילדים שלנו – זה פוגע, זה כואב".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.