סאטירה מסעירה

אברי גלעד מתנצל במתקפה: "אולי גם ראוי שהם יתנצלו"

העיתונאי אברי גלעד מתנצל בפני שחקני 'היהודים באים' ועולה למתקפה נגדית: "אולי ראוי שגם הם יתנצלו בפני האנשים שכואבים ממש את מה שהם עושים למורשת המשותפת שלנו"
קרדיט: צילום מסך ערוץ 13

באזזנט >
13:41 | 18.08.20

מגיש הטלוויזיה אברי גלעד התייחס הבוקר לסערת שעשועון הבוקר ששודר אתמול בבוקר והסעיר את הרשתות החברתיות: "אתמול במסגר השעשועון שלנו שודרה שאלה "האם אני רוצה לשלוח מכתב נאצה לשחקני היהודים הבאים", אני אגב לא ראיתי את השאלה עד שהיא הופיעה על המסך כי אני לא עובר על השאלות. השאלה הייתה בטעם רע..

התנצלות

"זו היתה שאלה בטעם רע" – אברי מתנצל בפני שחקני ויוצרי הסדרה "היהודים באים"

Posted by ‎העולם הבוקר‎ on Tuesday, 18 August 2020

ושוב התנצל גלעד: "היו שהסיקו כאילו אנחנו תומכים בהודעות הנאצה הרבות ובאיומים שמקבלים שחקני 'היהודים הבאים"., ולא היא. כמובן שאנחנו לא חושבים שאיומים על יוצרים בתחום התרבות או על מישהו זה אירוע סביר. אנחנו מתנצלים בפני יוצרי הסדרה שנפגעו שחלקם גם פנו אליי, אמרתי להם שאני ממש מתנצל ולא התכוונתי לפגוע בהם"

עוד הוסיף גלעד ותקף: "אמרתי להם גם, שיש אנשים רבים שנפגעים מחלק מהתכנים שהם מייצרים, אולי ראוי שגם הם יתנצלו בפני האנשים שכואבים ממש את מה שהם עושים למורשת המשותפת שלנו, הצעת ההתנצלות הנגדית שלי לא התקבלה".

אמש, הפגינו אלפי בני אדם מול משרדי 'תאגיד כאן 11' בירושלים, במחאה על על שידור התוכנית 'היהודים באים'. לטענתם, שחקני התוכנית מזלזלים במורשת ובקודשי ישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים