באזזנט

תמונה – צילום מסך ערוץ 13

סאטירה מסעירה

אברי גלעד מתנצל במתקפה: "אולי גם ראוי שהם יתנצלו"

העיתונאי אברי גלעד מתנצל בפני שחקני 'היהודים באים' ועולה למתקפה נגדית: "אולי ראוי שגם הם יתנצלו בפני האנשים שכואבים ממש את מה שהם עושים למורשת המשותפת שלנו"

מגיש הטלוויזיה אברי גלעד התייחס הבוקר לסערת שעשועון הבוקר ששודר אתמול בבוקר והסעיר את הרשתות החברתיות: "אתמול במסגר השעשועון שלנו שודרה שאלה "האם אני רוצה לשלוח מכתב נאצה לשחקני היהודים הבאים", אני אגב לא ראיתי את השאלה עד שהיא הופיעה על המסך כי אני לא עובר על השאלות. השאלה הייתה בטעם רע..

התנצלות

"זו היתה שאלה בטעם רע" – אברי מתנצל בפני שחקני ויוצרי הסדרה "היהודים באים"

Posted by ‎העולם הבוקר‎ on Tuesday, August 18, 2020

ושוב התנצל גלעד: "היו שהסיקו כאילו אנחנו תומכים בהודעות הנאצה הרבות ובאיומים שמקבלים שחקני 'היהודים הבאים"., ולא היא. כמובן שאנחנו לא חושבים שאיומים על יוצרים בתחום התרבות או על מישהו זה אירוע סביר. אנחנו מתנצלים בפני יוצרי הסדרה שנפגעו שחלקם גם פנו אליי, אמרתי להם שאני ממש מתנצל ולא התכוונתי לפגוע בהם"

עוד הוסיף גלעד ותקף: "אמרתי להם גם, שיש אנשים רבים שנפגעים מחלק מהתכנים שהם מייצרים, אולי ראוי שגם הם יתנצלו בפני האנשים שכואבים ממש את מה שהם עושים למורשת המשותפת שלנו, הצעת ההתנצלות הנגדית שלי לא התקבלה".

לפיד מגחך: מאות מפגינים נגד תוכנית 'היהודים באים'

אמש, הפגינו אלפי בני אדם מול משרדי 'תאגיד כאן 11' בירושלים, במחאה על על שידור התוכנית 'היהודים באים'. לטענתם, שחקני התוכנית מזלזלים במורשת ובקודשי ישראל.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.