"התנפלות מגעילה"

לפיד: מאחל הצלחה לאבנר נתניהו בתביעה

תמונה – כחול לבן
ח"כ יאיר לפיד יוצא להגנת אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה נתניהו, שהגיש היום תלונה במשטרה נגד עו"ד ברק כהן שהפיץ סרטון ברשתות החברתיות בו הוא נראה מטריד אותו במהלך בילוי עם חברים בתל אביב

פוליטיקה בצד: ח"כ יאיר לפיד הידוע כאחד שלא חוסך מילים קשות על ראש הממשלה נתניהו, יוצא להגנת בנו אבנר נתניהו, שהגיש היום תלונה במשטרה נגד עו"ד ברק כהן שהפיץ סרטון ברשתות החברתיות בו הוא נראה מטריד את אבנר במהלך בילוי עם חברים במסעדה בתל אביב

וכך כתב יאיר לפיד בעמוד הטוויטר שלו: "מאחל בהצלחה לאבנר נתניהו בתביעה נגד ברק כהן. אבנר ילד מקסים ומעולם לא התערב בפוליטיקה. ההתנפלות עליו היתה מגעילה ולא הוגנת."
https://twitter.com/yairlapid/status/1155560252068306944?s=20

כזכור, אבנר נתניהו הגיש תלונה במשטרה נגד עו"ד ברק כהן שתיעד אותו במהלך בילוי עם חברים במסעדה בתל אביב "הגשתי היום תלונה במשטרה על הטרדה נגד ברק כהן. פעם אחר פעם שהוא עוקב אחרי, מגיע למקומות בהם אני נמצא ומתחיל לצלם ולגדף אותי. יש דרך לנהל ויכוחים פוליטיים, בריונות והטרדת אזרחים לא-מעורבים הן חד משמעית לא הדרך."

אבנר נתניהו נגד ברק כהן
אבנר נתניהו נגד ברק כהן

כמו כן פרסם עו"ד ברק כהן סרטון בוא הוא מעורר מהומה מחוץ לביתו של המילארדר סיימון פאליק, מקורב למשפחת נתניהו, שם נערכה מסיבת יום הולדת ליאיר נתניהו.

עורך הדין ברק כהן, מייסד המחאה 'באים לבנקאים' השיק לאור הבחירות החדשות, את פרויקט 'באים לנתניהו' יחד עם קבוצת אקטיביסטים שמתעדים את מקורביו של ראש הממשלה, בהם משפחת שלדון, שרי הליכוד, ועכשיו מצטרפים לרשימה בניו של רה"מ נתניהו, יאיר ואבנר.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.